İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa Düzenlemesi

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar wp yapmış olduğum şu sitede: asyabal.com resimlerin üzerine tıklantığı zaman, şu şekilde bir sayfa çıkıyor buraadaki yan tarafa sağ tarafa google reklamlarını koymak istiyorum bunu nasıl yapabilirim: şu linkte bulunan yere: http://www.asyabal.com/ari-avi.html/pic_0013 Resime bakabilir siniz:

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikri olan arkadaşımız var mı acaba? Sanırım olacak bir şey değil galiba, çünkü yazı sayfasından ayarlamak gerekiyor ordan da olacak iş değil.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Yardımcı olmak için bir soru sorayim.
Sadece resimlerin yanına mı koyacak yoksa yazıların sonuna da mı ekleyecek?

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazıların yanına eklemek istiyorum. ilk resim göründüğünde küçük olarak görünüyor bir kere tıklıyorsunuz yurarıdaki gibi oluyor bir kere daha tıkladınız mı orjinal halini alıyor yani büyük resim oluyor. İlk yazıdaki linke baktığınız zaman bunu daha iyi anlayacaksınız.

cFrog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
wordpress adsense eklentisi işinizi görür

crakxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi