İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa eCPM Çok Yüksek!

SeaL05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şimdi Adsense'YE Baktımda Sayfa gösterimi 16 tık 5 Kazanc 2 dolar :D Sayfa eCPM Çok Yüksek Google Bu duruma Birşey Dermi?​

SeaL05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya Anlamıyorum neden Oluyo ama Sitede Baya Yabancı Reklam Çıkıyo :D Galiba Ondan

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi yeni açtıysan ilk başlarda yabancı reklamlar çıkıyor.haliyle de daha fazla veriyolar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hile yapmıyorsan korkulacak birşey yok.Sanırım siten teknoloji üzerineydi.Demekki kaliteli reklamlar çıkıyor, bu sebeple korkmana gerek yok.

SeaL05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok Teknoloji Üzerine Olanda Değil Başka Bi Blogumda Sabit bi konu üzerine altiviti ve Yabancı Reklam Var türkçe Reklam Hiç Çıkmıyor :D İnş Google emmi bisey Demez

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Yok Teknoloji Üzerine Olanda Değil Başka Bi Blogumda Sabit bi konu üzerine altiviti ve Yabancı Reklam Var türkçe Reklam Hiç Çıkmıyor :D İnş Google emmi bisey Demez
Merak etme banlamaz önemli olan kurallar dışı bişe yapmaman (frame ile pahalı reklam vs)

HiTCRAFT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eCPM aşırı yüksek olması senin faydanadır.
Hile durumu yoksa kafan rahat olsun.
Tek eksiğin hiti yükseltmeye çalış bence.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sayfa e-cpm'e 400$ yazdığını gördüm bir keresinde; ama sadece bir kere tık başınada 1,5$ mı ne vermişti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5