İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa görüntüleme sayısı ve Tıklamalar

sariyumurta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba arkadaslar
Sitem de gun ıcerısınde ortalama 2500 sayfa goruntuleme oluyor ve maksımum aldıgı tık 10 sizce normal mı?
Bu konuda sızın goruslerınızı alabılırmıyım?Reklamların yerlerını mı degıstırmem lazım?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
eğer hitin organik ise ve tıklama az oluyorsa profesyonel destek almalısın, bunu ücretiyle yapanlar var
birde googleın http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=tr&answer=187651 şu sayfasında bloglar için adsense yerleşimi yapılmış, buna göre sende birşeyler deneyebilirsin, bağlantı tipi reklamlar daha çok tık alır, tek sayfada 3 bağlantı kullanabilirsin

sariyumurta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
depresan cevap verdiğin için teşekkür ederim.
günlük tekil hit ortalama 500 altına inmiyor.
verdiğin linkteki yerleşimleri denedim ama sonuç hep aynı 10 tıkı geçmiyor.
Benim asıl merak ettiğim blog kullanananlarda durum hep aynı mı yoksa benim tıklarmı az?
Blog kullanan arkaşlar ortalama sayfa görüntülenmeyle altıkları tık sayısını yazarsa sevinirim.
İlginiz için şimdiden teşekkür

sariyumurta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
karakral02 gorusun ıcın tesekkuler.
filtrelemeyi denicem ıns. sonuc alabılırım.

Blog sahıbı arkadaslar baslıkta oldugu gıbı sayfa goruntulenme ve tık sayılarını belırtırsenız sevınırım.
ılgınız ıcın sımdıden tesekkurler

sariyumurta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Filtrelemede işe yaramadı:(

Neden kimse kendi sayfa görüntülenme ve tıklama sayılarını yazmıyor.ne kadar kazandıgınızı sormuyorum, vereceginiz bilgilerle herkes kendi sitesini değerlendirme olanağı bulcak.Zor birşey istemediğimi zannediyorum yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Benim sitemde
SG:2500
Tık:10 (günlük ortalama rakamlar)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5