İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa gösterimleri yüksek tıklama çok ama bir sorum var

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Sayfa gösterimleri Tıklamalar Sayfa TO Sayfa eCPM [?] Kazançlar
İçerik için AdSense 4.537 27 0,6% USD 0,13 USD 0,58
tüm içerik için AdSense kanallarını gör »

Sorgular Tıklamalar CTR eCPM [?] Kazançlar
Arama için AdSense 11 0 0,0% USD 0,00 USD 0,00
tüm arama için AdSense kanallarını gör »

Tıklamalar CTR Kayıtlar Dönüşümler [?] Kazançlar
Tavsiyeler ürünler 2 0,0% 0 0 USD 0,00
Firefox 1 0,0% 0 0 USD 0,00
Google AdSense 1 0,0% 0 0 USD 0,00
tüm Tavsiye ürünlerini görüntüle »

Toplam Kazanç USD 0,58

neden acaba tıklama oranı 28 sayfa gösterimi 4.537 kazandığım para USD 0,58 neden bu kadar sizce ?

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şöyle 5-10 gün önceki postları karıştırırsan senden daha kötülerini görebilirisin. 1 küsür tıklamaya 1,5 usd aldığım oldu benim.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ZIPPKIN' Alıntı:
şöyle 5-10 gün önceki postları karıştırırsan senden daha kötülerini görebilirisin. 1 küsür tıklamaya 1,5 usd aldığım oldu benim.
maşşallah daha da çok alırsın inş....
acaba gösterim sayısı fazla diyemi az para veriyor

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım 2 haftadır herkeste bir düşüş var. düzelmesi umuduyla bekliyoruz...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya beyler bir yanlışlık olmuş, 135 tıklamaya 1,5 usd aldığım oldu, o kanaldaki reklamları da kaldırıp attım. ama yeri gelmişken söylim geçen başka bir sitemden 2 tıklamaya 15 usd aldım, gözlerim fırladı yerinden :)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Theersin evet gösterim artıp tıklama az ise kazançta düşüo bütün iş gösterim ve ecpm denilen merette tabe bu benim gözlemim.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bendede mesela gösterim sayısına belirli bir miktar söylüyor. örnek vereyim gösterimden 0.75 $ kazanmışım ve tıktan 0.90$kazanmışım.toplam kazanç 1.65 $ olması gerekirken 0.90 $ gösteriyor.. neden?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ruen' Alıntı:
bendede mesela gösterim sayısına belirli bir miktar söylüyor. örnek vereyim gösterimden 0.75 $ kazanmışım ve tıktan 0.90$kazanmışım.toplam kazanç 1.65 $ olması gerekirken 0.90 $ gösteriyor.. neden?
Cpmi kazandigin para gibi gorme ona sadece istatistik bilgileri diyebilirsin
ApoLLonx' Alıntı:
Theersin evet gösterim artıp tıklama az ise kazançta düşüo bütün iş gösterim ve ecpm denilen merette tabe bu benim gözlemim.
gosterim artip tiklamalar azaldigi zaman kazanclar dusmez boyle bir sey yok. sabah gun degisiminde saglam bir reklam yakala ornek 1$ lik 1 gosterim 1 tik olsun CPM otomatikman artar ama gosterim arttikca Cpm in dusmesi demek kazanclarimizin azalmasi degil sadece Cpm i istatistik olarak dusunursen ornek 5000 gosterim 50 tiklama 5$ kazandigini vasayalim Cpmin gosterdigi sadece istatistik icin 1000 gosterim icin ne kadar kazandigini gosteriyor ama biz gosterimden degil tiklamadan kazaniyoruz yani CPM sadece istatistik oranlarini gosreten bir sey baska bir seye yaradigi yok

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence google herkesin hakkini yiyor, 3 ondan 5 ondan kimbilir gunluk kac yuz bin $ kirpiyordur nasil olsa hesap soran yoktur :)

yunus5592

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardım edin

Bu tablo nasıl abi bi baksanıza.nasıl para yükseltebilirim ben?Sayfa gösterimini yükseltmem için ne yamam gerek acele söylerseniz sewinirim.şimdiden saolsun

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bu tablo nasıl abi bi baksanıza.nasıl para yükseltebilirim ben?Sayfa gösterimini yükseltmem için ne yamam gerek acele söylerseniz sewinirim.şimdiden saolsun

Bu tablo gerçek mi? Feyk diil di mi? Gözlerime inanamıyorum o yüzden.. :) 241 gösterim ve 1.151 tık.. Esaslı bir hesap :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

bu kadar tık bende olacak ve bu kadar kazandırırsa o google kodlarını anında sitelerimden kaldırırım dalga gecilmiş gibi.

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, 241 kez gösterilen bir şey nasıl 1.151 kez tıklanıyo orasını anlayabilmiş değilim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5