İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa İndexleme Sorunu

M

memox

Misafir
Öncelikle Merhaba;

2 Aylık Bir Domainim var ve Sayfa Sayım 450.000 Küsür.Fakat Google'da 2800 Link var ve Bi Türlü Yükselmiyor.Bi Çok Siteden Link te Aldım(Bir Çoğu pr4) Hatta Sitemap Bile Yaptım.Fakat Yükselme Gözlemleyemedim.Sizce 2 ay Normal mi yoksa Sorun mu var? Eğer var ise Nasıl Halledilebilir?

Şimdiden Teşekkürler...

S

serkanus

Misafir
şu önemli : hangi kelime ile aramada yükselemiyosun?

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
450.000 kusur sayfa hazir satilan makale, sarki sozu ..vs tarzi veritabanlarindan tureyen tarzda sayfalarsa daha uzun sure beklemen gerekebilir.

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
450.000 sayfalık sitemap'ı nasıl oluşturdun, programla bile sanırım çok kasar?
bida boyutu nedir sitemap dosyanın?

soruya gelince, bu 450.000 sayfa duplicate içerikse o kadar bile iyi aslında

e_K_c

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş sitemapta yapsan başka seyde yapsan olmaz sitenin içindeki payşlaşımların orjinal olmasına dikkat et önce daha sonra da forum kullanıyorsan seo hizmetlerinden yararlanmaya çalıs yok sadece portal kullanıyorsan sitemap la birlikte googlenin ilgisini çekecek googlede cok aranan kelimlerden olsuan bos sayfalar yap ve googleyi siteye alıstır gerisi gelir ayrıntılı bilgi için:

www.iyibisey.net

[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5