İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SAYFA İSMİ SÖYLÜYORUM bana sayfa kuracak gelsin...

Nurge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istediğiniz sayfa ismini pm atın. sayfa ismi benim sayfalarımla uyumluysa 1k 8tl den istediğiniz kadar üye çekerim sayfanıza.

Nurge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfin bilir dostum :)
zaten sayfa satış piyasası 1k 4-5 tl arası
sen normal sayfa değil özel sayfa istiyorsun...

ibrahimturhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfin bilir dostum :)
zaten sayfa satış piyasası 1k 4-5 tl arası
sen normal sayfa değil özel sayfa istiyorsun...

kardeş özel filan istemiyorum sayfa ismini soyliyim dedim cunku burda satilan sayfalar hep aciz amela sayfalar... oyle isimler almişsinizki yani beş para etmez satamiyorsunuz zaten...
güzel olanlarada zaten çok para çekiyorlar... manasız sayfa isimlerine para bascak kadar kimse salak deil..
fiyata gelince piyasa çakal dolmuş ayakta adam si... meye çalişiyorlar

Nurge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş özel filan istemiyorum sayfa ismini soyliyim dedim cunku burda satilan sayfalar hep aciz amela sayfalar... oyle isimler almişsinizki yani beş para etmez satamiyorsunuz zaten...
güzel olanlarada zaten çok para çekiyorlar... manasız sayfa isimlerine para bascak kadar kimse salak deil..
fiyata gelince piyasa çakal dolmuş ayakta adam si... meye çalişiyorlar

sen demek ki çakallara çok rastlamışsın. ayakta neler yapıldığını sana göstermişler...

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa ismi nedir hocam yeni bir sayfa açıp dediğiniz isimde 9K-10K arası duplicate yaparız 100 TL tutar.

hesapkayan44

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
neye katliyorsun toprağım? küfür etmedim diye çocukmu oldum?
siteden atılmak istemiyorum yoksa herkese gerekli cevabıda yoluda vermesini bilirim ayık olun!!! neyse konuyu uzatmayın asabımı bozmayın...

Hocam Amacını Anlayamadım Sadece Küfürle Filan İlgisi Yoktur Arayip Diyorsun Üye Çektirecem Tamam Diorum Eve Geliyorum Bana Diyorsun 20tane isim söyle 1tanesini seçeyim.! Sonrada Ses Soluk Yoktur;)

ibrahimturhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam Amacını Anlayamadım Sadece Küfürle Filan İlgisi Yoktur Arayip Diyorsun Üye Çektirecem Tamam Diorum Eve Geliyorum Bana Diyorsun 20tane isim söyle 1tanesini seçeyim.! Sonrada Ses Soluk Yoktur;)

şimdi PM ATİYORUM kardeş bekle ticari konuları lütfen pm ile soyle.. herzaman bana pm atabilirsin her konuda... neyse simdi konu hakkında sana gerekli açiklamayı yapiyorum pm ile.

ekleme : ARADAŞA HEMEN ŞİMDİ AYRINTILI PM ATILMIŞTIR...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5