İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfa TO Sayfa eCPM [?] oranları

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar . Söyle bir soruya açıklık getirelim . Bazı arkadaslar ; Sayfa To vede Sayfa eCPM oranalrı yüksek olduğunda banlanırsın diye laflar ediyorlar . Sayfa To vede Sayfa eCPM oranlarının banlanmayla ilişkisi varmıdır sizce ?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu konu çok açıldı son sıralar. biraz adsense bölümünü incelerseniz görebilirsiniz. herkes farklı konuşuyor, kararı siz verin :)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hayır yoktur bence.
Benim Adsense yerleştirmek için kastığım sitelerimde tıklama oranı %15 geçiyor.
Eğer hile yoksa ve tıklama alcağı yerleşiminden belliyse bir sorun olmaz.

[Tabi bu adsense ne yapcağı belli olmaz , net bilgiyi bu tıklama oranını aldıgım sitenin ödemesi gelince paylaşırım]

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hiç bunlara dikkat etmiyorum, sürekli şüphede olmaktansa kurallara uygun şekilde reklamları bir defa yerleştirip geriye kalanı izlemek en iyisi. Reklam yerleşimlerinizin hem google için hem kendiniz için en iyi şekilde olmasına dikkat edin arkadaşlar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
TO ve CPM farklı şeyler. ayrı değerlendirilmeli.
yüksek CPM oranları ban getirirken TO değerleri her site ve yerleşime göre değişkenlik gösterir. TO mutlak değeri yoktur. illa oran verilecekse tek ban sebebi oran %101 dir. 5 - 10 oranı bu işle ilgilenenlerin genel ortalamalarıdır. dünya üzeri genel ortalama 1 dir.
%35 ortalamalı 2 senedir kullandığım sitem bulunmakta..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5