İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfadaki Kod Hataları , Google'da Etki Yaparmı?

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ;
sayfada dreamweaver 15-20 arası kod hatası veriyor diyelim mesela , bunu bu hali ile kullandıgımızda google da sıralamada etkisi negatif olarak yansırmı? buna benzer bişey okudum sanırım forumda ..
bide kod hatalarını bulup temizleyen iyi bi program biliyormusunuz : )

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saol akreplist

peki sıralama hakkındaki sorumda bilgisi olan varmı?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yapmaz cevap bu
fajat yuzde 95 yapmaz yuzde 5 yapar
kendi siteme baktim bir suru hata saydi ki hic umrumda degil hiti aliyor

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum bu olay nasrettin hocanın bir fıkrasında dedigi gibi,
tavşanın, suyunun suyu hesabı.

çoookkk ince hesaplar yapan sitelerin dikkate alması gereken bir konu.
örnek "hosting" şirketlerinin sitelerinin çok dikkat etmesi gerek
rakip çok, filtre çok :p
Google bomb yeme ihtimalleri çok :p

A

Atakan

Misafir
kodlamada hatanın indexlemeyi yavaşlattığı kanısındayım. sitelerimi kıyaslayınca bu belli oluyor. ama indexliyor gene

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar..
vegas kelimesinde cok iyi sıralardayım şu anda , oyun kelimesinde arkalarda kaldım biraz 5. sayfa civarlarındayım ama yinede siteye göre trafik geliyor biraz , bu bozulurmu diye endişe etmiştim.

P

postmodern

Misafir
O tür kelimeler sakat :) çünkü rakibin çok, çalışmaya devam et derim yoksa adamı 2 günde aşağıya alırlar. Çıkmanda güç olur. Bu PR olayı yüzünden kuvvetsizsen yani kendi kendini optimum destekleyemiyorsan, bu kuvvete sahip siteler seni bir anda al aşağı ediyor. Tek bir siteye odaklanmayıp dallanarak büyümek büyümeyi hızlandırıyor vede yerini korumanda yardımcı oluyor. PR olayının mantığı kanımca yavaş yavaş değişecek yoksa devler devleşir geriye birşey kalmaz... Benzersiz makale ve bilgi oluşturmak olta atmak gibi, çünkü insan çok ve herkes birşeyler yazabiliyor. Birileri bazı konularda birşey yazmadıysa yazacaktır ve yazanlar kıçını sağlama aldıysa 3-5 backlinkle senden kopyaladığı contentle bile seni geçebilir. Örneği çoktur.

Kanımca en iyi çalışmalar kullanıcı ile etkileşimli dinamik sistemlerdir : Kopya edilemez ve kullanıcı ve link alma konusunda sağlam desteği olur. UV ile ilgili eşsiz bir çalışmam kopyalandı ve full optimize sitemden alınan makaleler zamanla adım adım beni devirdiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5