• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

    deneme bonusu veren siteler cratosroyalbet pubg uc smm panel smm panel
sohbet odaları

Sayfaları listelemem lazım ?

Bilgiler
Katılım
27 Eylül 2006
Mesajlar
554
Reaction score
0
Puanları
0
207 Aydır Üye
Yeni yeni php'yi kavramaya başlıyorum ve scriptler editliyorum elimde zor bir kod var bu kod ilk sayfadaysa ikinci sayfanın linkini veriyor diğer sayfalarda ise ileri ve geri sayfaların linkini veriyor benim istediğim her sayfada ne kadar sayfa varsa bütün olan sayfaların linkleri 1. 2. 3. sayfa olarak listelensin nasıl yapabilirim bu koda ?

PHP:
$now = $count+1;

				$next =  $page*$sep;
				
				
				$newpage = $page+1;
				
				if($newpage == 1){
				$newpage = 2;
				}
				
				
				
						if($count > $sep){
								if($page == "1" or !isset($page)){
								$pagnation = "<br>".($lim+1)." thru ".($lim+$sep)." of ".$count." | <a href=\"index.php?page=".$newpage."&kaynak=$kaynak\">» NEXT</a>";
					
								}
								elseif(isset($page) AND $count > ($lim+$sep)){
								$pagnation = "<br><a href=\"index.php?page=".($page-1)."&kaynak=$kaynak\">« PREVIOUS</a> | ".($lim+1)." thru ".($lim+$sep)." of ".$count." | <a href=\"index.php?page=".$newpage."&kaynak=$kaynak\">» NEXT</a>";
							
								}
								elseif(isset($page) AND $count < ($lim+$sep)){
				
								$pagnation = "<br><a href=\"index.php?page=".($page-1)."&kaynak=$kaynak\">« PREVIOUS</a>";
								$pagnation .=  " | ".($lim+1)." thru ".$count." of ".$count;
								
								}
						}
						elseif($count < $sep){
						$pagnation =  "<br>".($lim+1)." thru ".$count." of ".$count;
						}
 
Bilgiler
Katılım
27 Eylül 2006
Mesajlar
554
Reaction score
0
Puanları
0
207 Aydır Üye
Aslında elimdeki kod öyle karışık geldiki o mesajları zaten görmüştüm fakat bu kodla ilişkilendiremedim ondan buraya yazmıştım.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst