İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfalarımın bazı şehirlerde açılmama sorunu

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar 2 gündür resellerimdeki siteler bazı şehirlerde açılıyor bazılarında açılmıyor serverda bi sorun yok ne yapmam lazım kendimbile giremiyorum sitelerime örnek www.inanilmaz.org delirmek üzereyim müşteriler sürekli arayıp soruyor :(

askicin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorun bendede var sanırım
eritotik sitelere girmeyi engelleyen filitre proğramından kaynaklanıyormus
anlamsızca bise askicin.net sitenin eriotikle uzaktan yakından alakası olmamasına rağmen

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çözemedim ben resellerimdeki bütün sitelerde aynı sorun var kendimde bile açılmıyor absürt filtresi falan yokki bilgisayarımda çözemedim gitti :(

lorddarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sorun reseller dan kaynaklı.Sizin yapabileceğeniz bir şey yok.
Genelde sitelerin hızlı açılması için belirli programlar kullanırlar.Bunların update leri zamanında yapılmazsa butarz prob.lar çıkar

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama reselleri aldıgım kişi kesinlikle serverdan falan değil diyo bida msn de sordugum kişilerin bazısı açılıyor bazısı açılmıyor diyor çok pis bi durum ne yapmamı önerirsiniz peki ?

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşım sorunun tek sebebi telekomun dns çözümlemesinin çok yavaş olması ve tüm illerde farklılık göstermesi biraz zaman alır ama sorunun düzelecektir.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni farkettim asıl sorun şu modemi kapatıp açıoruz ilk 5-10 dk ka sorun yok sora siteler gidiyor sanki server bizi bloke ediyor girenleri bunla dns lerin alakası varmıdır yoksa serverdanmıdır arkadaşlar bu arada cevaplar için çok teşekküler

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
direk hiç açılmasa dns ler dicem ama neden ilk 5 dakika sorunsuz sonra tamamen gidiyor siteler benim gibi birçok insanda

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar ben 2 yıl önce bu sorunu yaşadım bu sorun sunucunuzun dns sorunu bazı serverlarda ttnet ten kaynaklanan yetersiz alt yapı yüzünden bazı sunucular dns hataları veriyor ben bu sorununla aylarca yaşadım ve başka sunucuya geciş yaparak sorunu düzelttim..

eger başka şehirlerde girmiyorsa bu dns sorunu diyorum benim fikrim buu

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yapacağımı şaşırdım ya 1 ayda 3.reseller değişikliği olacak herdefasında boşa gidiyor paralar of ya of

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni reseller için sizce kebirhost iyimidir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5