İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfaların kopyalanmasını önlemek

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfaların kopyalanmasını önlemek için bir kod kullanıyorduk galiba...nasıldı?

E

eternity_voyager

Misafir
Sayfa kopyalama derken zaten php sayfaların kodları alınamıyor html ise mutlaka alınır bir şekilde.

B

Baria

Misafir
komikhane' Alıntı:
Alınamaz. Vardı bi kodu da bende şimdi hatırlayamadım. Varsa bilen paylaşsın lütfen.
bilmiyorum ama eğer bilen bir webmaster ise kesinlikle alır html kodlarını.nasıl saklandıgınıda bilmiyom?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çok gördüm kaynağı görüntüle yapınca karma karışık şeyler yazıyor, ama onun kodunu bilmiyorum. Forumda mutlaka bilen vardır. Evet cevap bekliyoruz arkadaşlar :D

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sayfaları kopyalamak derken div ler büyük bir çözümdür bence.Heleki loading li divler nerdeyse bilmeyen acemi tasarımcıları durdurur.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
html ama zaten öyle çok iyi bir webmaster tenezzül etmez:) açıkçası şöyle her önüne gelenin kopyalamasını önlesek kafi

B

Baria

Misafir
arkadaşın dedigi gibi :) div lerlen yapılırsa adam kopyalasa dahi pek birşey beceremez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5