İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfanıza vakit ayıramıyor musunuz ? Burası tam size göre!

CodeXpeRT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ttgl8.png

user_online.gif
İŞ ALIMI : AÇIK
increase.png
%100 SERİ VE UYUMLU PAYLAŞIMLAR
increase.png
HİT ALICAK VE ORJİNAL PAYLAŞIMLAR
Internet-icon.png
Ne Yapıyoruz? : Sayfalarınıza içerik editörlüğü olarak sayfanızın hitini arttırıyoruz , kaliteli paylaşımlarımızla sayfanıza özen katıyoruz...
success-icon.png
Üstün başarılı ve bilgili ekibimizle hit'siz sayfa kalmıyor!
Internet-icon.png
Ekibimiz tam 4 kişi ! Hepimiz sizin için çalışıyoruz.

Internet-icon.png
İstediğiniz saat , dakika aralıklarla paylaşımlar yapıyoruz!

Ücret Hakkında
25 :tl / AY

İletişim ve Ödeme
Yıldız Editörlük Facebook Hesabı
Ödeme Yolları : Nesine , YapıKredi , Paypal
ttgs7.png

El attığımız sayfaları uçuruyoruz! :)
tj4vm.png

R10 Nick: CodeXpeRT

beal1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben olayı tam olarak anlayamadım beni yanlış anlamazsınız umarım 25 Lirayi Ben Size Verince Karım Ne Olacak Tam Olarak Paylaşım Yaptıgınız Şeyler Bana Özgün Mü Olacak Yani Mesela Ben Bir Rap Sayfam Var Size Ücreti Odeyip Emanet Ettim Buna Göre Uygun Video Resim Falan Bulup Mu Paylaşacaksınız Bu Biraz Zor Değil Mi ? Sonuçta Her Tarzda Bilginiz Olması Gerekir Tam Detaylı Bilgi Verirseniz Aklımda Var Ama Emin Olamadım Açıkcası

CodeXpeRT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben olayı tam olarak anlayamadım beni yanlış anlamazsınız umarım 25 Lirayi Ben Size Verince Karım Ne Olacak Tam Olarak Paylaşım Yaptıgınız Şeyler Bana Özgün Mü Olacak Yani Mesela Ben Bir Rap Sayfam Var Size Ücreti Odeyip Emanet Ettim Buna Göre Uygun Video Resim Falan Bulup Mu Paylaşacaksınız Bu Biraz Zor Değil Mi ? Sonuçta Her Tarzda Bilginiz Olması Gerekir Tam Detaylı Bilgi Verirseniz Aklımda Var Ama Emin Olamadım Açıkcası

Aynen dediğiniz gibi hocam belirli kaynaklarımız var elbette. Sayfanıza uygun paylaşımları atıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5