İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayfaya Muzik koyma yanliz yukledikten sonra açılacak

kapys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:mad: Merhabalar evet arkadaşlar bir sayfa yapiyorum kiz arkadaşıma olacagi icin bir muzik attim ama muzik 1.30 mb ben bu yuklenmeden sayfa acilmasini istemiyorum bu yuklensin acilsin muzikte calsin istiyorum Flash harici bu yapabilecegim bir yol var varsa paylaşırmısınız..

Lütfen yardim...

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dosyanın uzantısı .mp3 ve 128 kbps ise,wma formatında 20 kbps ile yapasan tahminen 75 yada 100 kb kadar iner. seste biraz kayıp olur ama farkedilmez. kolaygelsin.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
asp de bir kod vardı sayfa komple yüklenince görüntü geliyordu. ama kodu hatırlayamadım şu anda. araştırırsan bulabilirsin

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
atay' Alıntı:
asp de bir kod vardı sayfa komple yüklenince görüntü geliyordu. ama kodu hatırlayamadım şu anda. araştırırsan bulabilirsin

response.buffer = true gibi bişey mi?

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bunu yapmak için bikaç yöntem bulabilirsin. bunlardan biri frame kullanarak yönlendirme yani meta-refreshi 1 dakikaya falan ayarlayabilirsin. ya da örnekle göstereyim.

şarkının adı örneğin dido.mp3 olsun. bunu index.html dosyasında göstermek istiyoruz.

index.html istediğiniz bir yere
Kod:
<iframe src="muzik1.html"></iframe>

muzik1.html
Kod:
<meta HTTP-EQUIV="refresh" CONTENT="60;URL=muzik2.html">
<center>Müzik Yükleniyor

muzik2.thml
Kod:
<embed src="dido.mp3"></embed>

ama dediğim gibi bikaç yöntem var. beğenirsen bunu koyabilirsin. meta-refreshte 60 yerine istediğini yazabilirsin saniye olarak..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5