İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sayın admin

K

korsan_cd

Misafir
asp-php kategorisine işten anlayan bir moderatör arkadaş almanızı istiyoruz.
Sorunlarımızı yazıyoruz 2 gün sonra ancak cevap alabiliyoruz o da moderatörlerden degil diger üye arkadaşlardan.
hala cevapsız onlarca topic var.Cevap alamayan arkadaşta bir daha yazmıyor derdini.Forum artık google pagerank link takas sayfası oldu.
Moderatör arkadaşlar diger kategorileri iyi idare ediyor ama programlama kısmı çok yetersiz.

saygılar.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korsan_cd' Alıntı:
asp-php kategorisine işten anlayan bir moderatör arkadaş almanızı istiyoruz.
Sorunlarımızı yazıyoruz 2 gün sonra ancak cevap alabiliyoruz o da moderatörlerden degil diger üye arkadaşlardan.
hala cevapsız onlarca topic var.Cevap alamayan arkadaşta bir daha yazmıyor derdini.Forum artık google pagerank link takas sayfası oldu.
Moderatör arkadaşlar diger kategorileri iyi idare ediyor ama programlama kısmı çok yetersiz.

saygılar.

Tabii ki her sorunun cevaplandırılması çok iyi bir sonuç olur. Ama bölümlerdeki yöneticilerin o bölümlerdeki soruları 2 gün geçmeden cevaplandırmalarının gerektiği yeryüzünde bir forumda var ise lütfen bildirin.
Bu sizin yakınmanızda hiç bir haklılık payı olmadığı anlamına gelmiyor tabii. Sadece yakınma şekliniz ve nedeniniz ilginç geldi bana.
Bu bölümdeki iki konunuz şunlar:

http://forum.iyinet.com/showthread.php?page=webmaster resources&t=6790
http://forum.iyinet.com/showthread.php?page=webmaster resources&t=6601

Bunlardan birisine 24 saat sonrasında 3-4 cevap gelmiş size herkes yardımcı oluyor. Diğerini de arkadaşlar cevaplandırmış.
Para ile hizmet alınan bir çok yerde dahi buradaki kadar hızlı yanıt almak çok zor olabilir emin olun. Bu konuda bilgisi olan moderatörün sorduğunuz soruyu , üstelik çok hızlı cevaplandırılması gibi bir yükümlülüğü bulunmuyor. Sorulan soruların bir kısmını bilmiyor olabilir, ya da sorulan sorunun cevabının bulunması başlıbaşına o programlama dili ile ilgili bir araştırmayı gerektirebilir. Bunu sizin yerinize neden başkası yapmak durumunda? Bunu anlayamadım...

Çok güzel bir paylaşma ortamımız var bence. Siz de bundan çok iyi faydalanabilmişsiniz. Ben açıkcası hem moderatör olarak, ve samimi olarak söylüyorum, kullanıcı olarak forumdan çok faydalandım. Üstelik düşünün benden hiç bir ücret istenmiyor bunun için; sizden de...

Tabii bu bölümdeki arkadaşlarımızı moderatör olmaları yönünde destekleyebilirsiniz. Ve onlar da gerekli başvuruyu uygun şekilde yaparlar ve iyinet admin de değerlendirir.

Bilgili arkadaşlarımızın moderatör olmalarını moderatörler de istiyorlar tabii ki...

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5