İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayın sepulchral yönetim anlayışınızı kınıyorum!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
20 gün önce siteye girdiğimde siyaset yasaktır sebebiyle tam 20 gün yasaklandım ve bunu çok acımasızca buluyorum. Bazı düşüncelerimizi paylaşmak, fikirlerimizi ortaya atmak ile SİYASET in ne alakası var, kaldı ki siyaset konuşulsa ölçüyü kaçırmadıkça 20 gün uzaklaştırılmayı etik bulmuyorum. Kendimden eminim fikirkerimi her platformda özgürce dile getiririm ama kimse ile ikili münakaşa ya da haddimi aşacak sözler sarf etmem! Velhasıl Sayın sepulchral adminimizin yönetim anlayışını diktaca, acımasızca buluyorum ve KINIYORUM!.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Yönetim değişti. Forum yeni sahibini buldu. Eski sorunları yaşamıcağınızı umuyorum.

BlancVier

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yönetim değişti. Böyle bir sorunla bir daha karşılaşmıyacağınıza eminim.

T

trgy

Misafir
Eskileri konuşmanın pek bir anlamı yok bence artık. Olanlar olmuş. DOğrudur yanlıştır orası tartışılır ama boşverin önümüze bakalım.

Şunu da belirteyim lütfen eski yönetimi eleştirici yazılar yapmayalım. Herkes kendi kararlarını uyguladı ona da saygı duyalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5