İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayyac.com Erişimi Engellendi.

T

trgy

Misafir
Gün geçmiyor ki bir Türkiye haberi daha belirtmeyelim. Sayyac.com mahkeme kararı ile engellendi.

Nedeni ve hata ise bence kendi sayfalarını indexlettirmeleri. İndexlenen sayfalar arasında absürt ile ilgili bir sayfa varsa bu yüzden engellenmiş olabilir.

Bazı konularda kızardım sayyac.com a fakat bu kadarı ayıp ve yazık oldu.

Dipnot: sayımlar subdomainde bulunduğu için devam edecek. (emin değilim)

E

Ephitet

Misafir
Yazık gerçekten, yakında ttsayac gelirse şaşırmamak lazım :)

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ellerine ne geçti acaba çok merak ediyorum. Bi ton kişiyi mağdur ettiler acaba mutlularmı ? :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ellerine ne geçti acaba çok merak ediyorum. Bi ton kişiyi mağdur ettiler acaba mutlularmı ? :D

Kendilerinden başka kimse mağdur olmadı, trgy'nin dediği gibi subdomainde olduğu için sayımlar devam edecek.
Edit : Evet herkes mağdur oldu, çünkü sub domainlerde gitmiş :)

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Komple kapalı sub hub diye bişey kalmadı.Yeni bi sayaç sistemimi açsak acaba :)

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Flood yasak değil sanırım ( bknz : trgy ) :) Olur çoook uzun zaman sonrada olsa böyle bi projeye girecek olursam teklifini hatırlatacağım.

T

trgy

Misafir
Nette sorun var :p Telekoma da ben erişimi engellicem o olacak yakında. :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yasaklanmasını imkansız hale getirecek yöntem var. Google'a hiçbir sayfanı indexletmezsin olur biter.

Sayyac.com yüzde doksan indexlerinden engellendi.

Daha önce de demiştim. İyi.net te Türkiye'nin en iyi siteleri seçilmeli. Hatta siteleri bırakıp herşeyi seçilebilir. Daha geniş bir pazar hakim olunur.. :) Tabi kişisel fikrim..

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Daha önce de demiştim. İyi.net te Türkiye'nin en iyi siteleri seçilmeli. Hatta siteleri bırakıp herşeyi seçilebilir. Daha geniş bir pazar hakim olunur.. :) Tabi kişisel fikrim..

demedi deme trgy arkadaşın dediği sistem tutar :) Site ilede sınırlandırılmayabilir geliştirilebilir ama fikir mantıklı.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
%60,70'i absürt sitelere sayım sağlıyordu nerdeyse.

müstehaktır.Google Analytics varken sayyaç kullanmak saçmalıktır.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Evet engellenemiş anlamadığım nokta senin servisini kullanacak kullanıcı googleden aratıp mı geliyor seni ? Hayır .

Zaten reklam ile link ile v.s tanınmışsın tekrar tekrar kullanıcıların site adreslerini indexletmenin anlamı nedir, ne kadar üzülsemde hakettiğini söylemek isterim.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Kullandığım bir sayaçtı, engellenmesi kötü oldu. Extremetracking'i özledim. :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5