İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayyac.com Erişimi Engellendi.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şaka gibi ya, sayaç sitesini engelleme sebepleri link mi ? bu kadar saçma sapan birşey olamaz herhalde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Sayyac'ı kullanıyordum, bu yüzden mailime konuyla ilgili bir bilgilendirme gelmiş.
Avukatlarının konu ilgilendiklerini ve 3 gün içerisinde olayın netlik kazanacağını söylemişler.
Sanki tekrar geriye açılacak gibi bir izlenim bıraktı bende.

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sabah vodafone vınla erişim yapamadım, halende yapamıyorum. Çok kötü oldu kapanması

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sayın kullanıcılarımız,

Mahkeme engeli hakkında detaylı bilgilere ulaştık.
Nukhet O. adlı kişinin bir sitede uygun olmayan biçimde adı geçmiş olması nedeniyle ve o sitenin bu anahtar sözcükten hit alıyor olmasından dolayı,Sayyac.com,Referrer kayıtlarında yer alan bu bilgilerden ötürü mahkeme kararı ile engellenmiştir.
Mahkeme engelinin kaldırılmasının ve TİB kurumunun Sayyac.com'a Türkiye'den erişime izin vermesinin 1 veya 2 gün sürmesini ummaktayız.
Bu süreçte bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ederiz.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Görünen açtıracak gibiler, buda onlara ders olur site refererleri indexletmezler.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Kısa süre de açılır inşallah, google analytics güzel fakat hemen yenilemiyor istatistikleri.

Roger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açılmıcakmıs bugun bana mail geldi.Türkiye'deki erişimi yasaklanmış :S

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sayın kullanıcılarımız,

Kişilik haklarının korunması sebebi ile bazı sitelere dava açılmış ve dava dosyasında
Sayyac.com yer almadığı halde Türkiye İletişim Başkanlığı tarafından yapılan inceleme
sırasında yanlışlıkla engellenmiş bulunmaktadır. Avukatımız konu ile ilgilenmekte olup
Sayyac.com'un birkaç güne kadar mahkeme engelinin kaldırılmasını bekliyoruz.

İstatistiklerinizin bu süreç boyunca eksiksiz tutulması ve daha sonra yaşanacak sorunlardan
etkilenmemeniz için lütfen sayyac.com hesabınıza giriş yaparak yeni sayac kodunuzu alınız
ve sitenize yerleştiriniz. Sitenizdeki sayyac.com kodunuzu güncellerseniz, istatistik
gösterim sayfalarımız mahkeme engelli olmasına rağmen sitenizin istatisikleri doğru şekilde
tutulmaya devam edecektir.

Elimizde olmayan sebeblerden dolayı ücretsiz servislerimizde kısa süreli bir aksama
olmuştur. Bu süreçte bizlere verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Sayyac.com

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Saçmalıktan öte değil aslında. Bence ortada kapatılacak kadar büyük bi suç yok. Yine yanlış karar .

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
webkare işler o şekilde yürümüyor ama.
Şahsın ismi sitede geçmiş.
Senin kız kardeşinin, annenin, veya bir bayan yakınının adı veya soyadı bir sitede geçse ne yaparsın?
Yasal yollara başvurursun, bu başvurunun neticesinde gerçekleşen bir olay yani.
TTNET kendi kafasına göre kapatmıyor.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyi olmuş yanlış sayıyordu zaten.
google analytics varken mis gibi ne gerek var onlara

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5