İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sayyac.com | Extremetracking'in aynısı ama Türk

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özellikle benzetmiş olmaları muhtemel. Zira extreme alışkanlığına sahip kişileri çekmek istiyor olmalılar. Ben de bugün zone.org'da gördüm. (Ki footera reklam koymuşlar) Whois'den daxis'in mi diye kontrol ettim ama değil gibi gözüküyor.
Kodlama profesyonelce olmuş. Sayacturka'nın şekli şemali dolayısıyla bir türlü ona alışamamıştım, bu nispeten daha iyi. Test etmeye başladım.

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel, ellerine sağlık :)

"miller" arkadaşımızında dediği gibi, göz alışkanlığı var, ilerde ne olur ne olmaz diye tartışmaya gerek yok, ücretsiz zaten kapanırsada kaldırırız kodlarımızı olur biter, sevdim ben yani, ras gele

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne zamandır arıodum cuk oturdu..
buna benzer birde sitemerkezi.net var sanırım.. ya da com muydu neydi.. :/

nitRouS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abazaların ekmeğine yağ sürüyo bu adamlar:D direk anahtar kelimeye tıklasın aradığını bulsun..benim vvarez sitem var dün akşam ekledim sağda solda reklamlara görünce baktım aynı ex dedim helal olsun güzel benzetmişer ama sonra adam gibi sayamadığını ilgisiz alakasız anahtar kelimeler ekleyip gerçek kelimeleri sayamadığını gördüm..ayrıca sayaçturkaya göre &20 extrreme göre &10 daha az hit saydı..istatistiklerime bakarken verdiği hatalarda cabası..sonuç olarak benim nazarımda sınıfta kaldı..
st rulz..;)

Serotonin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geleceği olması önemli.
ve Kaynağı neresi ? Kimler yaptı. Resellerdemi çalışıyor. Özel bir dedicated damı ?
Ama iyi clonlama.

Down4You.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
extremeden vazgeçmem sonuç olarak köklü bir altypıları var tamam tr den kabul etmiyorlar ama ben ettirmesininide bilirim yinede geleceği varsa yolu açık olur yanlız gözüme çarpan bir tr karakter hatası vardı direk girildiğinde son 20 üyeninin üherhangi birine tıklayın açılacak olan pop da görebilirsiniz

Kolay gelsin.

maybe1day

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani gozume çarpan 1-2 şey oldu sayac turkayl beraber aynı sıtemde kullanıyorum sayac turka dan daha az sayıyor + keywordlerde farklı dediğiniz gibi absürt kelimeler cok gecıyor halbuki absürt içerik yok sitemde... Beta imiş zaten bakalım artık ilerleyen zamanlarda ne olur...Hangisine inanacağımı şaşırdım valla...

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakalım pr değeri nasıl olacak , extreme pr 7 gogul benzer site deyip az verir sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi