İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Scorumtr' Etiketiyle Ödüllü Proje 1

scorumtr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
0e04b5c8d6c8907e_800

Aktif kullanıcılarını ödüllendiren blog platformu Scorum , biz Türklerin sporla iç içe yaşayan bir millet olduğumuzu göz önünde bulundurarak Türkiye'de etkin olarak faaliyet göstermek istemektedir.
[MENTION=79678]scorumtr[/MENTION] , [MENTION=1584]scorumdestek[/MENTION] ve [MENTION=304]Try[/MENTION]ardim olarak 'scorumtr' ve diğer spor etiketlerini yaratıp Türkiye'de spor yazıları ve blogları, alanını daha da büyütmek için çalışmalar yapmaktayız.

Bunun içinde Türkiye'de spor bilgilerini , gözlemlerini ve duygu-düşüncelerini özgün bir biçimde paylaşan kişileri destekleyeceğiz.

Etkinlik Konusu:

İlgilendiğiniz veya ilgilenmek istediğiniz spor dalı hakkında bilgi ve düşünce veriniz

• Bu etkinliğe 1 kez katılabilirsiniz.

• Bu etkinlikte kendi düşüncelerinizi ve bilgilerinizi kendinize has şekilde yazınız.

• Kopya içeriklere ve alakasız yazılara kesinlikle oy verilmeyecektir.

Kontroller @ trcleaners tarafindan yapılacaktır.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirsiniz?

• Yazacağınız yazınızın altına 'scorumtr' etiketini yazınız. (sırası önemli değil)

• Bu yazının altına etkinliğe katıldığınızı anlamamız için paylastıgınız yazının linkini ve ve Discord ID'nizi yorum yapınız.

• Kendi yazınızın yanına başlık olarak (Scorum 1.Etkinliği) 'ni ekleyiniz.

( Kendi yazınızın başlığı + (Scorum 1.Etkinliği) )

• Bu yazıya oy veriniz ve [MENTION=79678]scorumtr[/MENTION] , [MENTION=1584]scorumdestek[/MENTION] ve [MENTION=304]Try[/MENTION]ardim hesaplarını takip ediniz.
• Discord kanalına katılın.

KATILIM KURALLARININ BİRİNE DAHİ UYMAYAN KİŞİLERİN YAZILARI OYLANMAYACAKTIR.

SON KATILIM: 9/8/18

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5