İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

script isteği

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bi sitem için www.korzik.net www.softaz.org tarzı scripte ihtiyacım var admin paneli olmalı resim film ve swf ekleyebilmeliyim gibi özellikleri benim için yeterli platform php+mysql olmalı (free bulabilirsem dil sorun değil Türkçeleştirebilirim)
mümkünse ücretsiz bulabileceğim bi yer varsa yoksada makul fiyata yaptıravbeleceğim arkadaşlar lütfen pm atsınlar

Saygılar

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düz blog bu... piyasa blog kaynıyor.
drupal sanırım bunların versiyonu.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla phpden çok anlamam aspciyim asp olunca veri tabanı çok zorlamaya gelmiyor o yüzden php arıyorum

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla phpden çok anlamam aspciyim asp olunca veri tabanı çok zorlamaya gelmiyor o yüzden php arıyorum

dünya'nın en kuvvetli database sağlayıcısı oledb'dir dolayısıyla düzgün kodlanmış bir asp scripti ile gb'larca büyük database'ler ile sunucuyu amuda bile kaldırabilirsin.

E

ErsinAcar

Misafir
DataLife Engine v.5.3 Final Release hazır bi script bu ama paralı biliyorum emin olmamakla birlikte

E

ErsinAcar

Misafir
dünya'nın en kuvvetli database sağlayıcısı oledb'dir dolayısıyla düzgün kodlanmış bir asp scripti ile gb'larca büyük database'ler ile sunucuyu amuda bile kaldırabilirsin.

aynen datanın dille alalkası yok asp ile mysql e bağlanabilirsin istersen ya da php ile msqsql e

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5