İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

script onerileri

draligus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baska sitelere ziyaretci defteri , sayac gibi hizmetler saglayabilmek icin uygun scriptler onerebilirmisiniz.
bir de google da indexlenmesi kolay olan bir arama motoru scripti.

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
modası geçmiş işler peşinde koşma bence.
bir zamanlar batur.com vardı adam ekoldu.bizim free siteler cgi desteklemezdi oradan alırdık.bu dediklerim 99lu yıllar.Ama o zamanlar geçti.
en dandik host bile php destekliyor niye millet gelip senden alsın.Gider kendi kurar scripti...

Yanlış anlama, sadece boşa kürek çekme diye söylüyorum...

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede daha enteresan seyler bulun ayrica bunun gibi bir sistemde gerçekten basarili olmak istiyorsan saglam bir server a ihtiyacin olucaktir. ha birde bu saatten sonra bu hizmeti alicak insan çok az. herkes az buçukta olsa asp php biliyor script kurmasi kullanmasini ögrenmis durumdalar. pek yararli olmiyacaktir kisacasi ;) ama illa sorarsan o sekilde hazir bir script bulamazsan kanaatimce

S

SempatiX

Misafir
Bende düşünmüştüm onu ama arkadaşlara katılıyorum daha farklı şeyler olmalı. Mesela örnek veriyorum yine birçoğumuz forum kurarız sitemize forum kuramayan azdır ama yinede herkese forum dagıtabilirsin. Bunu yapan bir site görmüştüm. Bu bir örnekti demek istediğim kimsenin yapmadığını veya çoğu kişinin yapamadığını yapabilmek önemlidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5