İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

script satın alınacak yada yaptırılacak. acil

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scriptte Ne Gibi Özellikler Olacak?

*** php olacak
*** SEF - Search Engine Friendly (Linklerin rewrite edilmesi bknz: www.adresiniz.com/xxx.html)
*** Admin Paneli
*** Kategori Ekleme/Silme
*** İçerik Ekleme/Silme/Düzenleme/
*** Tekil Çoğul İstatistikleri Tutma / Aylık / Yıllık / Günlük
*** Referer Gösterme İmkânı
*** Kim Nerede? Özelliği
*** Ajax ile Puanlama
*** Arama Sistemi
*** İçerikleri A'dan Z'ye, Z'den A'ya sıralama, Hite Göre Sıralama, Puana Göre Sıralama
*** En Çok Tercih Edilenler Listesi
*** En Çok Oylananlar Listesi
*** Son Eklenenler Listesi
*** Random İçerik Çıkartma Uygulamaları
*** İçeriği Arşivleme Sistemi
*** Üyelil Girişi
*** Davet Sistemi(referer-affilate li üyelik olacak )
*** Anket
***sag-sol menulerde kayan haberler aktif uyeler
*** uye menu ( kazanc tablosu-alt uyeleri.. vs)

eksik yada fazla olan olabilir yapabilecek arkadasla detaylıca msn de konuşabilir.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Özellikler benim ilânımdan kopyalanmış.
Ancak ek olarak anket ve üyelik sistemi var.
Ama onunla uğraşamam =)

susbiberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BANA YAZ

Aynı özelliklerde banada bi site lazım yardımcı olacak arkadas varsa fozdemir.hotmail.com

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazartesi ye kadar başka bir sistemi bitirip teslime edeceğim pazartesinden sonra min 10 gün max 20 gün de teslim edilir. 400 $ uygunsa profilde msn var ve bayada referans.

fiyat konusu pazarlıksız az diyen çok diyen olacaktır ama fatura kesmediğim için benim için normal bir fiyat

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
pazartesi ye kadar başka bir sistemi bitirip teslime edeceğim pazartesinden sonra min 10 gün max 20 gün de teslim edilir. 400 $ uygunsa profilde msn var ve bayada referans.

fiyat konusu pazarlıksız az diyen çok diyen olacaktır ama fatura kesmediğim için benim için normal bir fiyat
Alttakileri yaz getir 400$ + 100$(benden) = 500$ vereyim.Eğer şaka sanıyorsan şaka değil ciddiyim.
*** php olacak
*** SEF - Search Engine Friendly (Linklerin rewrite edilmesi bknz: www.adresiniz.com/xxx.html)
*** Admin Paneli
*** Kategori Ekleme/Silme
*** İçerik Ekleme/Silme/Düzenleme/
*** Tekil Çoğul İstatistikleri Tutma / Aylık / Yıllık / Günlük
*** Referer Gösterme İmkânı
*** Kim Nerede? Özelliği
*** Ajax ile Puanlama
*** Arama Sistemi
*** İçerikleri A'dan Z'ye, Z'den A'ya sıralama, Hite Göre Sıralama, Puana Göre Sıralama
*** En Çok Tercih Edilenler Listesi
*** En Çok Oylananlar Listesi
*** Son Eklenenler Listesi
*** Random İçerik Çıkartma Uygulamaları
*** İçeriği Arşivleme Sistemi
*** Üyelil Girişi
*** Davet Sistemi(referer-affilate li üyelik olacak )
*** Anket
***sag-sol menulerde kayan haberler aktif uyeler
*** uye menu ( kazanc tablosu-alt uyeleri.. vs)

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61 buyur istediğin zaman yap getir yok trabzondasın bende trabzondayım yaparsın sözleşme ok burdan konuşmayada gerek kalmaz

Besiroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selim61 bence senin mesajdaki niyetin bu kadar ucuza yapılmaz gibisinden tavır almak ama
sende sanırım benim gibi öğrencisin. ve Piyasa belli Firma da çalışınca verecekleri maaş belli yani netten kazanacagim asla yarısını bile ödeyemezler(ödemezler). Böyle bir script i
1200 $ a yapsa firma %50 vergi ödeyecek 600$ hizmet e giriyor die çalışanına para ödeyecek vs 400 $ kalırmı ona bilmem onun için Fiyatları abartmamak lazım veya çok dibe indirmemek lazım

Arkadaşın yaptırmak istediği sistemde yorum olayını atlamış böyle bir içerik sisteminde yorum olayıda olacaktır ve yönetim Admin / Editör die ikiye ayrılacak ve farklı yetkilere sahip olacaktırlar. Bilmediğim ve yapamayacağım bir işe fiyat vermedin.

Ama sende script yapıyorsun (bildiğim kadarıyla) senin yapamayacağın bir işse ve benle paylaşmak istiyosan herkes gibi sanada kapım açık :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
selim61 bence senin mesajdaki niyetin bu kadar ucuza yapılmaz gibisinden tavır almak ama
sende sanırım benim gibi öğrencisin. ve Piyasa belli Firma da çalışınca verecekleri maaş belli yani netten kazanacagim asla yarısını bile ödeyemezler(ödemezler). Böyle bir script i
1200 $ a yapsa firma %50 vergi ödeyecek 600$ hizmet e giriyor die çalışanına para ödeyecek vs 400 $ kalırmı ona bilmem onun için Fiyatları abartmamak lazım veya çok dibe indirmemek lazım

Arkadaşın yaptırmak istediği sistemde yorum olayını atlamış böyle bir içerik sisteminde yorum olayıda olacaktır ve yönetim Admin / Editör die ikiye ayrılacak ve farklı yetkilere sahip olacaktırlar. Bilmediğim ve yapamayacağım bir işe fiyat vermedin.

Ama sende script yapıyorsun (bildiğim kadarıyla) senin yapamayacağın bir işse ve benle paylaşmak istiyosan herkes gibi sanada kapım açık :)
Benimde yapabileceğim iş fakat fiyata göre kaliteli iş yapıyorsan niye uğraşayım, sana yazdırırım zamandan kazanırım.
Referansların varsa pm den atarsan değerlendirmeye almak isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5