İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script satıp,destek vermeyenleri protesto..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bence de insan olan için anlaşmaya gerek yoktur.
düzgün insanlara ulaşmak o yüzden önemli.
kaç kişi ftp bilgilerini başkalarına verebiliyor ki?
2-3 sene önce yokturun scriptini aldım.
anlaşma falan yapmadık!
siteyi eksiksiz kurmadan para lafını bile etmedi!
geçenlerde bir sorun oldu, anlattım hemen ilgilendi. ftp bilgilerim bile hala durur onda.
bunun gibi onur var mesela, eğlencesiteleri var, eskilerden sitemedya var.
bir site kuruluyorsa 2 sene sonra da, her gün de bıkmadan usanmadan destek verilir.
ha gidip bulmadık mı öbür türlüsünü de onu da bulduk tabii ama bir kereliğine muhattap olduk sadece.

o yüzden hala aynı insanlarla çalışıyorum, başkasına script yaptıracaksam da önce parayı istiyorsa uzak dururum.
prensip meselesi. durup duruken 50 - 100 için stres olmaya gerek yok.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yani kesinlikle.
mesela sitemedya dediğim arkadaşlar 2 senedir konuşmadım bile ama ismi hala burada geçiyor. çok güzel birşey bu!
görmesem bile başları sıkışsın bu insanların yardıma giderim düşünmeden.
dünya küçük arkadaşlar, hele webmaster aleminde hiç sanıldığı gibi fazla insan yok. dolaylı-dolaysız herkes bir yerden birini tanıyor ya da denk geliyor.
arada msn de birisine 5-10-50 lira gerekiyor varsa bende de yolluyorum hiç tanımasam bile . 5-10 beni fakir yapmaz onu da zengin yapmaz.
daha paramın geri dönmediği hiç olmadı! benim için güzel bir test bu.. geri gelmezse gelmesin hiç umurumda değil
ama script yapıp yarı yolda bırakıyorsa o umurumda oluyor..
insanlık ölmedi daha..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5