İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Siparişi(video sitesi)

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitede birçok video sitesi dağıtılıyor ama ben youtube tan video çekmesini istemiyorum

php olarak yazılacak
seo su olucak
kendim video eklicem(youtube,metacafe gibi yerlerden)
tasarımı göze hoş gelse ii olur(çok kötü olmasa da kabuldür)
videolara yorum yazılabilecek(sanırım bunun için üyelik sistemi olabilir yada yorumlar onaylanmadan yayınlanmıcak hangisi kolayınıza geliyorsa ama üyelik tercihim değildir)
son eklenen videolar bölümü olabilir
ekçok izlenenler de olabilir
tasarımında reklam yerleştirmek için uygun boş yerler olabilir,yoksada çok sorun değil

böle biş script ne kadara olur kendinize göre bişeyler yazarsanız.memnun olurum

videoları tek tek eklemek istememin nedeni sadece gerçekten komik olan videoları koymak çünkü sitelerde komik kategorisindeki videoların %90 hiç komik değil insanın yüzünde bi gülümseme bile yaratmıyor neyse teklifleriniz verirseniz bende google amcadan para gelmesi ile birlikte scripti alıcam teşekkürler

script çok acele lazım değil bu yüzden en uygun fiyatı isteyenden 10 gün içinde alınabilir umarım ardığım gibi bişey bulabilirim.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bunu gördüm sanırım fiyatı en son 150 olmuştu.ama bana youtube bot lazım değil buna göre bi fiyat verebilirmisiniz

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Msn ye ekledim detayları konuşalım isdersen orda

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bi arkadaş ile anlaşma sağladım istediğim türden bi script buldum
ilginiz için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5