İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Siparişi

karzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana cember.net tarzında bir script lazım....Arkadaşlık sitesi değil.
Tabi ki cember.net büyük bir site ve aynı ayarda olmasını bekleyemem.
Bütçe 500 ytl...ilgilenenler pm atsın.
Forum da iyi nam salmış kişiler tercihimdir...

Saygılar

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bence cember.net tarzı dersen hemen fiyatı 3-4-5 milyar gibi bir fiyat biçerler...

Onu bu forumda yapacak adam sınırlıdır sen gider ucuza yaptıracam diye çarparlar dikkatli ol

Bence özelliklerini yazman mantıklı olur mesela CEMBER.net asıl konusu ne? kariyer mi tam olarak bilmiyorum sitenin özünü yazar ve istediklerini yazarsan daha uygun fiyat biçerler...

aNlaşacağın arkadaş bulunduğun şehirde olursa daha iyi olur :)

karzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım bence cember.net tarzı dersen hemen fiyatı 3-4-5 milyar gibi bir fiyat biçerler...

Onu bu forumda yapacak adam sınırlıdır sen gider ucuza yaptıracam diye çarparlar dikkatli ol

Bence özelliklerini yazman mantıklı olur mesela CEMBER.net asıl konusu ne? kariyer mi tam olarak bilmiyorum sitenin özünü yazar ve istediklerini yazarsan daha uygun fiyat biçerler...

aNlaşacağın arkadaş bulunduğun şehirde olursa daha iyi olur :)

katılıyorum 10 numara cevap :D

karzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir topluluk sitesi...ilk anasayfadan başlayalım..sadece üye giriş bölümü olacak.
Sitede kullanıcı adı değil de isim soyisim kullanılacak.... çember.net te ki gibi.
xxx.com/isimsoyisim veya sub domain olarak ta olabilir profil sayfa adresi

üst başlıklara gelince.....
bağlantılar: arkadaşların isimleri ilste
Forumalr:forum zaten
dosya merkezi: burada insanların dosya yüklemesini olanak vermek istiyorum...burada dosyalar arasında arama yapma ve bu dosyaların görüntülenmesi olabilir.ayrıca profilde o kişinin eklediği dosyalar görünse hani hoş olur.
kullanıcı girişi yaptıktan sonra ki sayfa da son 4 üye son 5 forum yazısı son eklenen 5 dosya .sayfamı ziyaret edenler........
mesela profil de hobilere yüzme,volerbol,...... yazdık...yüzmeye tıklayınca hobisi yüzme olanların listelenmesi..
eğer anlatamadıysam cember.nete biraz bakılması yeterli olacaktır....
genel yapı olarak böyle birşey

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz daha detaylı yani benim tavsiyem bolum bolum yazman

aşagıdaki gibi yazmak yerine

dosya merkezi: burada insanların dosya yüklemesini olanak vermek istiyorum...burada dosyalar arasında arama yapma ve bu dosyaların görüntülenmesi olabilir.ayrıca profilde o kişinin eklediği dosyalar görünse hani hoş olur.
kullanıcı girişi yaptıktan sonra ki sayfa da son 4 üye son 5 forum yazısı son eklenen 5 dosya .sayfamı ziyaret edenler........
mesela profil de hobilere yüzme,volerbol,...... yazdık...yüzmeye tıklayınca hobisi yüzme olanların listelenmesi..
eğer anlatamadıysam cember.nete biraz bakılması yeterli olacaktır....
genel yapı olarak böyle birşey

cember.net in suraları suraları degişecek desen daha kolay olurdu sanırım :D tabi suraları suralarıda olmasın deki 3-45 milyar olmasın yukarda demişler ya ondan diyom

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5