İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Sitesi Yapılacak

I

infazteam

Misafir
Arkadaşlar Biz Türkiyede Hotscripts Tarzı Bir Site Açıyoruz BU Sitede Bedava VE Paralı Scriptler Olacak Bir Çok Sponsor Ve Script Arşivi Elimizde HAzır Eğer Bizimle Çalışmak İsteyen Arkadaşlar VArsa Hem Bana Msn İle Hemde Buradan Msj Atabilirler Şartları Konuşuruz Tabi Az Bişi php Ve sp Bilemesi Yeterli Saten Burada Dağıtılacak OLn Scriptler Çoğu Türkceleşecek Yani Sitede Türkce Dil Dosyalarıyla Bilikde Çekilecek Büyük Bir Takım Kurmak İstiyoruz E-Mail Adresim:[email protected]

Bu konuda Desteklerinizi Bekliyorum
şimdiden teşekkürler

ozyy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Açık konuşmak gerekirse onuda yaptım bir b..ka yaramadı

Ya arkadaşım o sistemden bende zaten hazır var .. kurdum bir süre reklam yaptım yok.. yok yok yok türkiyeye hiçbirşey hak değil.

ozyy
www.template.gen.tr

ozyy

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşım msn eklememi istemişsin ekledim ama gündemde yoksun bende bari buraya yazayım dedim.. özel şartlarla bu siteyi sana kurarım türkçeleştiririm istersen.. msn veya icq gel görüşelim şimdi sitenin adresini veriyorum.. ve admin giriş şifrelerini veriyorum gir bak kır parcala dene.. :)
www.template.gen.tr/scripts
Admin Girişi
www.template.gen.tr/scripts/adm
Kullanıcı adı : admin
şifre : admin
Bir dene bak .. işine yararsa özel bir anlaşma yapabiliriz..
:)))
Haa unutmadan senin için 20 dkdır o siteyi kurmaya uğraşıyorum

I

infazteam

Misafir
Kardeş Çok Saol Ama Bu Sefer Amaç Tuturmak Bazı Hataları Oldu Ama Bu Sefer Ama cımız Tutturmak Neden Hotscripts Veya Scripts.com Dünyada en İyi Ama türkiyede Yok Arkadaş BU iş Bizim Amacımız Türkiyede Tutturmak Bir Takım Oluşturmak Ve Sonra Büyümek Her Şey Zamanla Olacak Şeyler Biliyoruz Ve sabredip Azmedip Çaılşacaz Ve Tabi Desteklerde Lazım

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
infazteam' Alıntı:
Arkadaşlar Biz Türkiyede Hotscripts Tarzı Bir Site Açıyoruz BU Sitede Bedava VE Paralı Scriptler Olacak Bir Çok Sponsor Ve Script Arşivi Elimizde HAzır Eğer Bizimle Çalışmak İsteyen Arkadaşlar VArsa Hem Bana Msn İle Hemde Buradan Msj Atabilirler Şartları Konuşuruz Tabi Az Bişi php Ve sp Bilemesi Yeterli Saten Burada Dağıtılacak OLn Scriptler Çoğu Türkceleşecek Yani Sitede Türkce Dil Dosyalarıyla Bilikde Çekilecek Büyük Bir Takım Kurmak İstiyoruz E-Mail Adresim:[email protected]

Bu konuda Desteklerinizi Bekliyorum
şimdiden teşekkürler

Iyi bir fikirde bana pek mantikli gelmedi. Bir scripti Turkce ye cevirmek uzun zaman alabilir. Turkceye cevirmek icin scriptin ureticisiyle calismak zorunda kalabilirsiniz. Tam calismaya bilir. Sizin genis takim eger bu iste ticari bir maksat dusunuyorsa, bence pek karli olmaz. Bu benim fikrim tabi. Yinede basarilar.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'de hotscripts tarzı siteler var ama ya çoğunun linkleri bozuk, yada yazdıkları kodlar çok eski.Yani pek güncellenmiyorlar.

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tam olarak ne yapmak istediğini anlamadım .Hotscriptsin aynısını türkçemi yapmak istiyorsun ?
Eğer öyleyse ve tek sorunun çeviriyse seve seve yardımcı olurum ancak hotscriptsin içeriği çok geniş ve bazı bölümler varki kolay kolay türkçeleştiremessin. Sorunun çeviriyse bana email yoluyla ulaşabilirsin.
[email protected] a mail atarsan irtibata geçebiliriz iyigünler...

F

fifasct

Misafir
Bence hotscripte benzemek fln hayal olmaktan öte bir şey. Yani gördülen o ki,tek kişi uğraşıyor :(

S

Sticks

Misafir
bende template.gen.tr admini arkdsinkinin daha farklisi var hazir olarak ve kolaylikla tekrar dizayn edilebilr sekilde PHP ile yazlms.
profilimden msn bilgilerime ulaşırsan konuşrz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi