İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Tasarım Yazılım Program Oyun Satışı Siparişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

NRT

Misafir
Sayın Yöneticiler

Script Tasarım Yazılım Program Oyun Satışı Siparişi bölümünde cok farklı şeyler görmeye başladım.

Konu degiştirmeye kalkmalar,SAtışı baltalayanlar, link degişiminde adamın yaptıgı hileyi forumda vurdum diye adam gelmiş benim satışımı engelliyor. (forumda kanıt gösterebilirim yaptıgı ückagıtcılıgı)

Ve bunları yapan kişiler daha önce forumda bir çok kişiyi dolandıran,hile yapan kişiler.

Lütfen bu kişiler ile ilgilenilmesini istiyorum. Actıgım konu başlıkları satış şablonuna uygun. Ama bazı kişiler olayları degiştirmek için elinden geleni yapıyor. Lütfen üçkagıtcılık,hile yapan kişilerin böyle şeyler yapmasını izin vermeyin.

Teşşekkurler

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sana sonsuz katılıyorum...
yeter artık ilgilensiz biri bununla konu silmeyle düzelmez bunlar..
Satışı baltalıyolar...

N

NRT

Misafir
Konuyu silmek veya kilitlemek baltalayanların daha işine geliyor. Çünkü istedikleri engelleme.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben protesto kısmına moderatörleri şikayet eden bi konu açtım.. onu ve script satış konumu silmişler..
ve hiç bir neden göstermeden..
Artık site sahibi ilgilenmeli bu işle..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Protesto kısımları moderator şikayet etmek için değil. Konuyu şikayet et butonu ile veya PM ile moderatorlere bildirmeniz gerekiyor.

NRT: Açtığın son konuya baktım sadece, birisinin baltalama yaptığını düşünüyorsan yukarıdaki yöntemleri denemen gerekiyor. Sen de tartışmaya laf atarak/sokmaya çalışarak devam edersen haklı olsan bile haksız durumuna düşersin. Senin attığın mesajlar sana atılandan daha güzel değil, haberin olsun.

N

NRT

Misafir
Angelo öyle düşünmenin sebebini biliyorum bende senin düşündügün gibi düşüneceginizi anladım ve acıklama yapacaktım.

2 tane scripti satışı konusu actım. 1. olana bakarsanız hoş görü ile karşıladım ve kibar bir şekilde cevap verdim ama 2 konudada ve aynı şekilde cevaplar yazdıgını görünce ister istemez cevap yazmak zorunda kaldım.

1. konuda acıklıyıcı olarak cevap yazdım. Ama daha uzattı. Uzatma nedeni ise yaptıgı ückagıtcılık.

Bu kişilerin yaptıgı ückagıtcılıklar belli ben bazılarının yüzüne vurdum yaptıgını o yüzden bana sinir oldu aklı sıra.

Orada uyarmam forumun kalitesini arttırmak içindi ben biliyorum başkalarını ne olursa olsun da diyebilirdim ama demedim. Forumdaki üyelere düşünüerek forumda yazdım söyledim. O ve onun gibiler bu yüzden forumda böyle yaptılar. Benim dışımda bir çok üyede ückagıtcılık yapanlar yüzünden dili yandı. Sizde buranın üyesi olup iyi niyetinizle iş yapıp bunların ückagıtına gelebilirdiniz. Bende gelebilirdim ama gelmedim.

Forumun kalitesini arttırmak için bence ückagıtcılık yapanları forumdan uzaklaştırılması cok iyi olacak. Yöneticiler bu konuyu düşünmeliler. Belki 5-10 kişi eksik olacak ama buradaki kişiler yüzündende kimse ückagıta gelmiyecek bu kişiler sayesinde.

Bunlar benim düşüncem karar ise sizin.

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Protesto kısımları moderator şikayet etmek için değil. Konuyu şikayet et butonu ile veya PM ile moderatorlere bildirmeniz gerekiyor.

yemin ederim kaçkere şikayet et kısmıyla msj yolladım olmadı pm yolladım.. Ama baktım hala olmuyor protesto ettim artık...
Ne yani iyinet protesto edilemez mi noluyo yani.. konuyu neden siliyosunuz siliyonuz bari açıklama yapın.. kim haksızsa toplanın karar verin hatalı kişiye uyarı yapın..
O değilde neden script satış konumu sildiniz..

Artık iyinet sahibi konuya el atsın
taraflı yayın yapmayın lütfen...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
arkadaşım sana sonsuz katılıyorum...
yeter artık ilgilensiz biri bununla konu silmeyle düzelmez bunlar..
Satışı baltalıyolar...

Ozeldende ilettigim uzere:
Script Satis bolumundeki konunuzun silinme nedeni lisanssiz script satmaniz. Script sizin ise once lisanslamaniz gerekmektedir. Bunun ardindan satis yapabilirsiniz. iyinet'te lisanssiz script satisi kurallarimiza aykiridir.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sayın Yöneticiler

Script Tasarım Yazılım Program Oyun Satışı Siparişi bölümünde cok farklı şeyler görmeye başladım.

Konu degiştirmeye kalkmalar,SAtışı baltalayanlar, link degişiminde adamın yaptıgı hileyi forumda vurdum diye adam gelmiş benim satışımı engelliyor. (forumda kanıt gösterebilirim yaptıgı ückagıtcılıgı)

Ve bunları yapan kişiler daha önce forumda bir çok kişiyi dolandıran,hile yapan kişiler.

Lütfen bu kişiler ile ilgilenilmesini istiyorum. Actıgım konu başlıkları satış şablonuna uygun. Ama bazı kişiler olayları degiştirmek için elinden geleni yapıyor. Lütfen üçkagıtcılık,hile yapan kişilerin böyle şeyler yapmasını izin vermeyin.

Teşşekkurler

Bu konuda haklisiniz, bazi yeni kullanicilar, hadleri olmayarak, satisa gereksiz mudahalelerde bulunmuslar.
Kendileri kirmizi kart ile uyarilmistir, devaminda forumdan uzaklastirilacaklardir.

Unutmayin, forumda bilgi paylasimi ve yapici elestiriler hepimizin beklentisini karsilamaya yetecektir... Negatif enerjinizi bilgisayar basinda degil, ornegin spor aktiviteleri ile bosaltiniz...

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki moderatörleri protesto ettiğim konu neden silindi..
İyinet moderatörleri görevlerini yapmıyor diye protesto edemezmiyiz..

indirbir isimli arkadaşa haksız şekilde sataştığı baltalama yaptığı için neden uyarı veya kart verilmedi..

Bide satılan tüm scriptler lisanslı mı? Scripti kendim yazdım satıyorum, lisansın ne önemi varki, sonuçta kendi yapımım zaten..

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kişilerin yaptıgı ückagıtcılıklar belli ben bazılarının yüzüne vurdum yaptıgını o yüzden bana sinir oldu aklı sıra.

Ben senin üçkağıtını yüzüne vurduğumda sen de aynı şekilde sinirlendin.(Bkz http://forum.iyinet.com/349062-post12.html)

Grafiği e-destek.com'dan alarak sitende kullanmışsın.Onlar frame koyunca hile oluyor sen grafik çalınca hile olmuyor mu?Onlar banlanacaksa ben de NRT'nin banlanmasını talep ediyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
sayin admin indirbir.com un uyeliğini forumdan silebilir referer olmuştum kendisine hata etmişim sizdende ozr dilemek istiyorum sayın admin iyicene araştırma yapmadan adama davetiye yollamışım :(

N

NRT

Misafir
Ben senin üçkağıtını yüzüne vurduğumda sen de aynı şekilde sinirlendin.(Bkz http://forum.iyinet.com/349062-post12.html)

Grafiği e-destek.com'dan alarak sitende kullanmışsın.Onlar frame koyunca hile oluyor sen grafik çalınca hile olmuyor mu?Onlar banlanacaksa ben de NRT'nin banlanmasını talep ediyorum.

Pardon iyinet forumu ile ilgisini anlıyamadım?

Konu dışı diger ückagıtcılar gibi sanada cevabımı vereyim? Ne yani benzer olamaz mı?

Bu arada iyinet teşekkur ederim.

Bu kişinin yazdıgı konu ile forumun alakasını anlıyamadım.

Yine konu degişikligine sebep olan kişilerden birisi. Bu kişiyede aynı özeni göstermeniz dilegi ile. Gördügünüz gibi forumla ilgisi olan bir şey yok ama kişinin yaptıgı davranış forumla ilgili.

Bilgilerinizle teşekkurler.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu logo ÇALAN ücretsiz ya da w*rez scripti de satmaya çalışır.Bir de bu arkadaşın scriptleri lisanslı mı acaba satmak için başlık açıyor?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Içinde bulunduğunuz kör döğüşten en kısa sürede çıkmanız dileğiyle.

N

NRT

Misafir
Bu logo ÇALAN ücretsiz ya da w*rez scripti de satmaya çalışır.Bir de bu arkadaşın scriptleri lisanslı mı acaba satmak için başlık açıyor?

Sana ne? Sana tek düşen susup oturmaktır. Daha dün site acıpta buraya gelip bilgiçlik taslama...

Çömez(bilmiyorsan yazayım Acemi,yeni denir) oldugundadır ki daha hala saçma sapan mesajlar yazıyorsun. yok şöyle yapar yok öyle yapar. Yaz yaz geç. Nede olsa arkadaşının hilelerini ortaya cıkardım ya. Arkadaşımın nasıl hilesini cıkartırsın diye burada gelip mesaj yazma.

Arkadaşın hilebaz. Böyle kıvranıp duruyorsun ki sendede var böyle şeyler.

Bu arada iyinet dışındaki olayları buradaki yöneticiler bakmaz.

Zaten forum kurallarını 1 kez olsun okusan böyle yazmazdın.

Bana gelipte teklif haklarına savunmayada kalkma kendi sitendeki resimlerin teklif hakları nerede izin aldınmı? İzin alsan bile hangi siteden aldıgını yazman gerekir..
İzin almadıgında kesin. Sende Bu durumda ÇALMIŞ oluyorsun...

AA şuraya bak haberleride ÇALMIŞ hiç izinde almamışsın..NE o bunlarıda ÇALMIŞSIN?

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoxa'yı tanımam etmem.Bana sen çelişiyormuşsun gibi geldin.Ben tasarımcıyım deyip de ticari amaç taşıyan bir tasarım sitesi açmıyorum.Madem o kadar mert bir kişisin tasarımdan kazandığın gelirlerini vergiliyor musun?Teklif hakları değil telif hakları olacacak.1 yıldan beri bu işlerin içerisindeyim.Belki senden daha fazla bilgiliyimdir belki az.O konuda bir yorum yapmadım.Madem iyinet dışındaki olaylar yöneticileri etkilemez adamın frame'inden popup'ından iyinet yöneticilerine ne?Burda hileci yazıp duruyorsun.Bu da konudaki son mesajım.

N

NRT

Misafir
Yoxa'yı tanımam etmem.Bana sen çelişiyormuşsun gibi geldin.Ben tasarımcıyım deyip de ticari amaç taşıyan bir tasarım sitesi açmıyorum.Madem o kadar mert bir kişisin tasarımdan kazandığın gelirlerini vergiliyor musun?Teklif hakları değil telif hakları olacacak.1 yıldan beri bu işlerin içerisindeyim.Belki senden daha fazla bilgiliyimdir belki az.O konuda bir yorum yapmadım.Madem iyinet dışındaki olaylar yöneticileri etkilemez adamın frame'inden popup'ından iyinet yöneticilerine ne?Burda hileci yazıp duruyorsun.Bu da konudaki son mesajım.

sitendeki haberlerin ve resimlern teklif hakları nerede onu söyle.?

2. olarak benm vergi verip vermedigim seni ilgilendirmiyor.. neyse yazmıyorum forum kurallarına aykırı olacak. Seni ilgilendirmiyen şeyleri burnunu sokma. Bu arada özellikle gazete ve dergi konusunda hiç yaklaşma.. Yani sitendek ekledigin haberlerle ilgili kısımlarla.

Daha 15 ile 20 yaş arasında birisindir. Seni ilgilendirmeyen kısımlarada bir daha karışma. Özelliklede büyüklerinin işine..
Sana şunuda söyliyeyim senin bilgin benim bilgilerimin 1/4 bile değildir. Okulunuda okuduk. Büyük yerlerdede çalıştım öğretmenlikte yaptım. Gelipte bana bir şey öğretmeye kalkma... Senin gibi bir sürü kişi elimden geçti ders verdim. Daha sen toysun başka bir şey değil.. Piyasada edecegin değer asgari ücret bile değil.

Yani seviyeni bil. Seni ilgilendirmeyen kısımlarada bir daha girme bu sana bir büyük tavsiyesi.

Cevap yazmıyacagım ondan dolayı editiliyorum.

Komik şekilde benden tc kimlik numaranı verirmisin diye bir şey yazma... Hay allahım ya olaya bak. Blokladım. Aslında bu forumada öyle bir şey olmalı tckimlik numarası doğrulaması ile kayıt olunması en güzeli banlanan kişi bir daha gelemez foruma. Birde cocuklar gelemez.

Arkadaşlarınıda bu kadar korumaya çalışmasan diyorum artık.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
uzatmaya gerek yokki zaten forum yetkilileri @NRT yi haklı bulup gerekli uyarıyı yapmıslar daha ne kavgasıdır ki bu

kaldı ki @NRT arkadasımızı uzun yıllardır tanırım..yüzyüze görüşmememize ragmen gözüm kapalı her işine kefil olabilecegim birisidir..Rahatsız oldugu bi konuyu bildirmiş işte ne luzum vr polemik yapmaya,destek olacaksanız buyrun yazın,olmayacaksanız tartısma cıkarmanın kasıttan baska ne anlamı vardır?

aşalım artık bazı şeyleri lütfen..

kubilayerkec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayin admin indirbir.com un uyeliğini forumdan silebilir referer olmuştum kendisine hata etmişim sizdende ozr dilemek istiyorum sayın admin iyicene araştırma yapmadan adama davetiye yollamışım :(

referer olduğu kişide bunu söylüyorsa lütfen artık gereğini yapın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5