İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Ve Tasarımlarınız Faturalı Ve Güvenceli Olarak Yapılsın

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bu arkadaştan haber alanınız var mı arkadaşar?
ben ulaşamıyorum.
yoksa Kastelli işine mi döndü?

peace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılım dili olarak php+ajax konusunda bilgili ve server resource optimizasyonunu sağlamada da iyi iseniz beni msn'e ekleyin. Hint ve ruslarla çalışmaktansa sizinle proje geliştirmek daha faydalı olabilir... ;)
msn: ahayirli at hotmail dot com
ym: nahya

Kesinlikle hak veriyorum. Yabancıya kâr sağlamaktansa kendi insanımla çalışmayı tercih ederim. Yeterki ticarette güven zedelenmesin.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
paramızı alamıyoruz maalesef. iletişimimizi de kaybettik. yüz yüze görüşeceğiz demekki.

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger mailinizi kontrol ederseniz anlarsiniz.bos yere uckagitci vs. vs. denilmesi gercekten hic hosuma gitmedi.anlamadan dinlemeden bilmeden konusan cok kisi var

Saygılarımla;

M

maiL

Misafir
artık referansınızda var o zaman. yaptığınız scriptleri bi hosta atıp yada ps yapıp gösterebilirmisiniz. emin olun çok daha fazla talep artacaktır.

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet mesela http://www.korcanergun.info/sarkisozleri/ adresinden pigeon icin yapilan scriptin taslak haline bakilabilir.su an ofiste olmadigim icin scriptin full halini atamiyorum.full halinde admin paneli - seo ve veritabani optimizasyonu kod icinde bulunmakta.yarin ofise gecince ucretsiz olarak yayinlayacagim scripti.

yaklaşık 3 haftadır bazı ailevi sebeplerden dolayı şehir dışındayım ve gelir gelmez zaten bütün script ve ödemeleri olanlara mail attım.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1 ay önce geri ödeme yapacağınızı belirttiniz, ödeme gelmeyince size dönüldüğünde ödemenin yapıldığını ama yanlış isme yolladığınız için paranın bankada bloke olmuş gibi birşeyler söylediniz. akabinde hemen yatıracağım dediniz. ondan sonra haber alınamadı sizden.
bana herhangi bir mail gelmedi. 3 hafta sonra gelen mailin içeriği de çok önemli değil. parayı yatırdığınızda buraya yazınız ki bu ithamların altından kalkasınız.
biliyorsunuz ki burada benim durumumda olan başka insanlar da var.

M

Mete

Misafir
1 ay önce geri ödeme yapacağınızı belirttiniz, ödeme gelmeyince size dönüldüğünde ödemenin yapıldığını ama yanlış isme yolladığınız için paranın bankada bloke olmuş gibi birşeyler söylediniz. akabinde hemen yatıracağım dediniz. ondan sonra haber alınamadı sizden.
bana herhangi bir mail gelmedi. 3 hafta sonra gelen mailin içeriği de çok önemli değil. parayı yatırdığınızda buraya yazınız ki bu ithamların altından kalkasınız.
biliyorsunuz ki burada benim durumumda olan başka insanlar da var.

Ben arkadasa is yaptırmadım ancak yazılanlar uzerine yorum yaptım verilicek en guzel cavabı arkadas verdi zaten yatırın arkadasın odemesini sonucta sizin referansa ihtiyacınız vardı oda size guvenip iş yaptı simdide odemeyi iade istiyor haklı olarak sizde odemesini iade ederseniz guzel bi referans olur bence.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
pigeon, script ücretini öğrenmem de sakınca var mı ?

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır arkadasım 1 ay surede oc ıkmadı 2 gün gibi bir sürede script bitti ancak benim bazı sebeplerden dolayı şehir dışına çıkmam gerekti.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet mesela http://www.korcanergun.info/sarkisozleri/ adresinden pigeon icin yapilan scriptin taslak haline bakilabilir.su an ofiste olmadigim icin scriptin full halini atamiyorum.full halinde admin paneli - seo ve veritabani optimizasyonu kod icinde bulunmakta.yarin ofise gecince ucretsiz olarak yayinlayacagim scripti.

yaklaşık 3 haftadır bazı ailevi sebeplerden dolayı şehir dışındayım ve gelir gelmez zaten bütün script ve ödemeleri olanlara mail attım.
merhaba,
scriptin kodlarımı inceledim, bir php sayfasında veritabanı bilgilerinin bulunduğu dosya 2-3 kere include edilir mi? Scriptin kodlarını dağıtırsan ne kadar kullanışsız olduğunu buradaki arkadaşlarda görecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5