İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Ve Tasarımlarınız Faturalı Ve Güvenceli Olarak Yapılsın

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Web Tasarım ve Bilişim şirketimiz yeni açılmasından dolayı bir takım maddi gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır.Bunun için çeşitli işler alınacak ekibimiz tarafından büyük bir hızla tamamlanacaktır.Sizde bir script yazdırmak yada tasarım yaptırmak isterseniz bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Verilen Her Hizmete Fatura Verilecektir ve Bu Şekilde Hizmetiniz Tamamen Güvenceli Bir Şekilde Olacaktır

Saygılarımla;
Tekno+ İnternet,Bilişim ve Web Tasarım Hizmetleri Adına Korcan Ergün

İletişim İçin (9:00 - 18:00) :
Tekno+ İnternet,Bilişim ve Web Tasarım Hizmetleri
Birlik Mahallesi 65.Sokak 13/12 Çankaya - Ankara
Telefon : 0 312 496 61 13
Fax : 0 312 496 61 14
Web Sitesi : Web Sitemiz 2 Hafta İçinde Aktif Olacaktır

Korcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar teklifhala geçerlidir sizlerden cevap bekliyorum

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
fatura kesmekle iş bitmiyor , forumun size alışması gerekiyor yada referans işlerinizi gösterirseniz daha çabuk müşteri bulabilirsiniz.

hangi tarz scriptler yazıyorsunuz , PHP mi , ASP mi, e-ticaret vs. gibi , bunlarıda yazarsanız daha iyi olur.:)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
umarım şirketiniz likit girdi problemini buradaki potasiyele güvenerek mahçup olmadan çözersiniz

F

fatihhk

Misafir
Korcan beye bir script yazdırdım. Umarım iyi referanslarımı vermek nasip olur. Tabi scripti teslim ederse:p

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Korcan
Scripti hafta sonuna kadar ftp ye atarsanız hafta sonu inceleyip size önümüzdeki hafta kalan ödemeyi göndermeyi planlıyorum.

Saygılarımla

elturco

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hic birsey anlamadim , birisi is yaparim diyor digeri hemen banka hesap numarasi istiyor,hiç bir demo,referans hatta web sitesi bile olmayan birisi !

Kolay gelsin ?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hic birsey anlamadim , birisi is yaparim diyor digeri hemen banka hesap numarasi istiyor,hiç bir demo,referans hatta web sitesi bile olmayan birisi !

Kolay gelsin ?

O mesajın öncesinde 30 dakika kadar telefon görüşmemiz oldu.
genel olarak herkese güvenim %100 dür
bu oranı kendileri daha sonraları aşağılara çekmeye başlarlar.
forumda bu yazımı okuyup güven yüzdesini sıfıra yaklaştırmış olanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır.

hala %100 'e yakın olup çalışmakta olduklarım da anlayacaklar.

hayat risktir.
güvenmeden başlamak ise daha büyük risktir.
ben güvenerek başlıyorum

eğer programcıysanız ve o yüzden bu mesajınızı yazdıysanız php + mysql yazarım diyorsanız görüşelim

Saygılarımla
(sordunuz ben de cevap verdim; kendisinden demo referans vs.. de istemedim bilginiz olsun)

edit: bir de gerçekten güveni hakedenlere olayın en başından haksızlık etmemek bana daha hoş görünüyor :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
referans felanda yazsanız iyi olurdu tek faturayla iş olmaz gerci ben yaptircak olsam sizle ayni semteyim:)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
zorlamasanıza belki yeni başladılar , referansları yok

yalan yanlış bir şey söylemesinden daha iyidir doğruyu söylemek , sıkmayın arkadaşları, bekleyin lütfen.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Referans Yaptıkça Büyüyeceklerdir.

Allah Yardımcıları Olsun. Sıfırdan Başlamak Çok Zor.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yazılım dili olarak php+ajax konusunda bilgili ve server resource optimizasyonunu sağlamada da iyi iseniz beni msn'e ekleyin. Hint ve ruslarla çalışmaktansa sizinle proje geliştirmek daha faydalı olabilir... ;)
msn: ahayirli at hotmail dot com
ym: nahya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5