İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script yaptırma

ahmetcahan1962

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstanbul Badminton Temsilciliğinde www.badmintonistanbul.com adresinde kullanılmak üzere İlimizdeki tüm hakemlerinin kayıtlarını tutabileceğimiz. Web üzerinden erişebileceğimiz. Bilgilerine ve göre takibi yapabileceğimiz bir php script ücretli veya sponsorluk karşılığı yaptırmak istiyoruz. İlgilenenlerin pm ile başvurmaları rica olunur.

by_burn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
--
Merhabalar,
Referanslarımız: http://www.netgitti.com/neler-yaptik

ilgilenirseniz aşağıda iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. İletişime geçerseniz detaylı olarak görüşebiliriz.

Teras Bilişim
Hüseyin Çakmak
537 428 68 06
532 593 83 11
312 432 09 41
MSN: [email protected]

Mithatpaşa caddesi 71/16 Kızılay/Çankaya/ANKARA

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
İstemiş olduğunuz sistemin kodlanmış ve tasarıma giydirilmiş haliyle teslim fiyatı 20 TL'dir. 20 TL bana çok gelir diyorsanız size benzer bir sistemi ücretsiz olarak indirebilmeniz için bir adres veririm. Kurulumu yapamıyorsanız ücretsiz olarak yardımcı olabilirim.

Ödemeyi iş bittikten sonra yapabilirsiniz.

Saygılarımla,

Ömer Yazaroğlu

Amme Yazılım Hizmetleri

CanerMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstemiş olduğunuz sistemin kodlanmış ve tasarıma giydirilmiş haliyle teslim fiyatı 20 TL'dir. 20 TL bana çok gelir diyorsanız size benzer bir sistemi ücretsiz olarak indirebilmeniz için bir adres veririm. Kurulumu yapamıyorsanız ücretsiz olarak yardımcı olabilirim.

Saygılarımla,

Ömer Yazaroğlu

Amme Yazılım Hizmetleri

Neden Bukadar ucuz çok sasirdim acikcasi :eek:ha: piyasa bitti sayenizde

ahmetcahan1962

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Saygılarımla,

Ömer Yazaroğlu

Amme Yazılım Hizmetleri
İl temsilciliği olarak bu yazılımı istiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5