İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazacak Aranıyor...

giyotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkeze Selamlar

Program Sitesi Açmayı Düşünüyorum arkadaşlar ücretsiz bütün scriptleri denedim ama beceremedim neden bilmem :D script yazdırmayı düşünüyorum yada belli bi scripti düzenleyecek adam arıyorum ama fazla tuzlu fiyat çıkarmayacak kişiler olsun lutfen

-Php
-full Seo
-Haber eklentisi
-diğer program sitelerinde olan tüm özellikler....

yardımcı olcak arkadaşlar pm atsın yada giyotin_dewils [at] hotmail.com mail atsın iyi günler...

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ortalama bir fiyat yazsaydın daha iyi olurdu. Kimine göre 200 lira çok pahalı kimine göre hiç bir şey.

giyotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cvp

yaklaşık 150-200 tl arası bişe arıyorum yardımcı olabilcek yokmu bukadar webmasterın arasında yaw:(

mirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kusura bakmayın konu ile alakalı degil msn de anlık ileti olarak gonderilen dosya bilgisayar da hangi dosyaya gidiyo dosyayı acmam gerek

giyotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

brader sence burası onun yerimi bari konu açsaydın bea :D:D belgelerimde alınan dosyalarda olması gerek msn kullanmadığım için bilgim yok

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
giyotin Elinde örnek verebileceğin bir site varmı ? veya eğer elinde hazır script varsa istediğin şekilde editlenebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5