İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script yazan Firmalara Müşteri Gönderilir

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar :)

ASP// PHP ve diğer dillerde script yazan firmalara düzenli olarak müşteri gönderimi yapabilirim. Her gönderdiğim müşteri için 300 TL istiyorum. Rakam biraz fazla gelebilir ama istediğim fiyat budur.

Teklifimi kabul eden firmalar [email protected] adresini ekleyebilir.

Firmadan istediklerim.
Fatura kesebilirse iyi olur.
Ayrıca günlük msn destek verirse iyi olur. (Müşterinin istediği fiyatı ve script özelliklerini direk firmaya sorabilmek için)

iletişim: [email protected] adresini ekleyebilirsiniz.

ilyasbat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Sadece firmalara mı müşteri yollayabiliyorsun. Freelancer coderlere?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu fiyat isin buyuklugu ne olursa olsun sabit mi olacak? 1000lik bir is de olabilir 500 de sonuc olarak.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Adam diyor ki, ben kazı yolluycam; yolmak sana kalmış :)

CrueL37

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) genede ekmek yediğin insanlara kaz dememek lazım doğru olan bu dimi. Ortalıkta 3 kağıt coderlerde var insanlarda bazı insanlar doğruları hata olarak görüp kanlarını emmeye calışıyor onun bunun sağlam coder herzaman kazanır sağlam dediysem işine sadık haksızlık yapmayan işini yapan.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Espri yapıyorum ama çok açıklayıcı olduğunu da kabul etmek lazım :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Aracılık gerekli (örnek gittigidiyor) ve zor bir meslektir , iki tarafta yarlanır. Ülkemizde de yavaş yavaş çıkıyorsa ne ala:)

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.000 Liralık İş Gönderirsin Sana 300 Lira Verirler Sonra Fatura Kesip 180 Lirada Vergiye Verirler Ettı Sana 500 Lira Ne Güzel...

Hayırlı İşler : )

ikiz telekom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu web işi artık bitti. Önceden bir hosting 1.000 TL idi. Web tasarımlar ise 5.000 'TL 'den başlıyordu.

Şimdi başka bir forumda adam 2 paragraf içinde isteklerini yazmış. yok yok. ürün ekle, kategoriler, ürünlere yorum, kontrol panel... 2 paragraf.

Evet bütçesi nedir derseniz sadece 150 TL imiş....

Ne hale geldi piyasa...

Erasmus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu web işi artık bitti. Önceden bir hosting 1.000 TL idi. Web tasarımlar ise 5.000 'TL 'den başlıyordu.

Şimdi başka bir forumda adam 2 paragraf içinde isteklerini yazmış. yok yok. ürün ekle, kategoriler, ürünlere yorum, kontrol panel... 2 paragraf.

Evet bütçesi nedir derseniz sadece 150 TL imiş....

Ne hale geldi piyasa...

Evet aynen katılıyorum eskiden de bunlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi