İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script yazdırılacak ama..

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese selamlar kafamda bir proje var ve bunu sizinle paylaşmak istedim..Bu projenin hayata geçirilmesinde yardımcı olacak arkadaşlar arıyorum..

Projenin adı BİR JETON VER!

Bir jeton ver, oyunu bitiriyim baba bak şimdi kolu c yap bas kırmızıya adukeen:)

Hepimiz birine birjetonver demişizdir en azından atari salonu çocukları.

Şimdi ilgilenip yazının devamını okuyan arkadaşlar;

1. www.birjetonver.com domaini üzerinden bir oyun sitesi kurulacak.
2. Sitede üyelik sistemi bulunacak ve üyeler BİRJETONVER linklerine tıklayarak google adsense bağlantılarına yönlendirilecek ve o üyeye jetonu aktarılacak.Üye herhangi bir flash oyun sayfasına tıkladığında jetonu düşecek.
Başka bir şey yok..Siteye script yazmak isteyen arkadaşlar db bilgileri kendilerinde kalarak %30 ortaklığı kabul derlerse benle msnden özel olarak görüşebilirler.Kapora için 500 kontür şifresi yollayabilirim bu scripti yazabilecek birine.

Msn yerine pm ile ulaşsanız daha yararlı ve hızlı olur..

Saygılarımla..
@Monkeyman

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki adsense ne dicek bu yaptıgına?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
firar' Alıntı:
peki adsense ne dicek bu yaptıgına?

Jeton alındıktan sonra gugıl sayfasına yönlenme olacak.Yani herhangi bir zorunlu tıklama söz konusu değil.(Sanırım..?)

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uye oraya jeton almak ıcın tıklayacagı ıcın bır yonlendırme var
google butur yonlendırmelerde hesap kapatabılıyor. İyice arastırmanı tavsıye ederım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5