İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazdırılacak | Tv izleme | Tasarım Benden

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Evet Arkadaşlar Yine Bir Script işimiz Var...
Özellikleri Kısaca Yazayım..

Tasarım Benden.. Hatta Tasarım Bitmiş Durumda..

Scriptimiz Tv izleme Sitesi için Yazılacak..
Klasik ve Standart program şeklinde Değil..!
Sayfa Olarak Yapılacaktır.
Yaklaşık 50 Tane kanal Var ve Bunların Logolarını Tasarıma Ekledim Ben.

İstediğim Özellikler :
Script Php Olacak
Sadece Kodlama Yapılacak Tasarım Hazır
Admin paneline Gerek Yok ( e Ozaman Tv izleme Sitesini Ne yapacan Diyenler için : '' Seo Amaçlı Ve Her Tv Kanalı için Ayrı Sayfa olmasını İstiyorum O Nedenle. )
Kısacası Gayet basit Bir Olay Yapıyoruz Arkadaşlar..Sizide Beni de Zorlamayacak Şekilde..Tahminimce 1-2 Saatte Bitecek Bir Script Olacak..

İletişim : admin @ yirmialti . net
P.M

Bekliyorum Php Coderleri...

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
p.m ledim ..

ücretsiz yaptırmayı düşünmüyorsan karşılığını alarak yapabilirim :)

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Karşılığı Olacak Tabiki..Ancak 1-2 Saatin Karşılığı Olacak..
Anladın Sen onu :)

arkadaşlar yanlış anlamayın da başıma gelen bi olayı anlatmak istedim :D Gecen kapıda kaldım çilingir çağırdım adamın kapıyı acması abartısız 5 sn sini aldı ve benden istediği para da 20 ytl olması lazım öle hatırlıyorum yani 1 saatin ücreti dedin de :D ustasına kalmış bişey ...

Saygılar

oneself

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yanlış anlamayın da başıma gelen bi olayı anlatmak istedim :D Gecen kapıda kaldım çilingir çağırdım adamın kapıyı acması abartısız 5 sn sini aldı ve benden istediği para da 20 ytl olması lazım öle hatırlıyorum yani 1 saatin ücreti dedin de :D ustasına kalmış bişey ...

Saygılar

hehe
süper ama ..

1-2 saatte yapılabilecek bir şey diye de küçük görmemek lazım o 1-2 saatte yapılabilecek birşey için gereken bilgi ve tecrübeyi alabilmek o kişinin bilmem kaç senesini almışta olabilir ..
:)

ben anladım anlamasına da ..
bunu da anlamak lazım artık bi noktada ..
emeğin kısa sürelisi uzun sürelisi olmaz .

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tek Anlatmak istediğim ; Sonuçta Günler Alacak Bir Script Olmayacak.. Ücret de ona Göre Demek İstedim. Ama Helal Olsun iyinet Üyelerine Biii Güzel Konu çekildi Başka Yerlere..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5