İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script yazdırılacak

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa.com scriptini yazacak arkadas varsa msn e gelsin lütfen fiyat sorun değil anlasılır

E

erotikbul

Misafir
:) benzerlik söz konusu. Bu arada scriptin fikir babası benim, alın açın da gururlanayım. hehe

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.muzikalani.com daha yeni ama web-yap.com un bir sitesi. kaynaga bakarak hangisi kopyalanmıs gorebilirsiniz.. kullanılan gifler wygifadi.gif seklindedir.. buna tasarım hırsızlıgımı denir yoksa iyiniyetle mi kopyalanmıs acaba :)

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
100milyona yazmıştım sayfacomu :D
aynı fiyatta alabilirsin.
http://www.cat50.com/ kullanan sitelerden biri

http://www.google-tr.com/ bu versiyonu var 150 milyon

dahada degişik versiyonları var.
benden script alan arkadaşlar güncelleme dosyalarını alabilirler yeni versiyonların ücretsiz.1 sene garanti süresi bitmeden :p

google-tr.com rezilligin mahremiyetini bile bozan bir yer...

www.muzikalani.com 'u farkli kaydedip sayfasina koyan birisinden ne beklenir ki ...

web-yap inc. adi altinda yapilan butun sitelerde images klasoru wyImages, css klasoru wyCss vs. dir kullanilar resimler gifler dosyalar wyDosyaadi.gif / jpg adindadir. bunu muziklerim.com muzikalani.com evliler.com hitmuzik.net vs. sitelere bakarak anlayabilirsiniz. Yok yani bana bir pm atsa deseki kardes tasarimini kullancam basimla beraber hatta yardimda ederim ama bu kadar rezillik olmaz ki... Muzikalani.com 'un templates oldugunu idda eden varsa veya benim caldigimi idda eden varsa caldigim yeri gostersin. Eger ben google-tr den caldi isem de neden benim sitem daha oturakli ? o calmayi degistirmeyi mi bilmiyor yoksa ben calip cok iyi duzeltebiliyor muyum ? cok iyi duzeltebiliyorsam neden calayim ?

iste hayatin celiskisi burda basliyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5