İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazdırılacak...

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar vakit darlığı ve normal yaşantımdaki yoğunluğumdan dolayı (web tasarım harici şahşi iş) ilgilenemediğimden video script scriptti yaptırmayı düşünüyorum.

Özellikler;
1: üyelik
2: yönetim
3: açıklama

v.s v.s

Örnek site: izlesene.com tarzı bi script olabilir.

ilgilenenler pm ile iletişime geçebilir ;)

Not: ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj yazarken send demeden önce;

"Send message to users even if they are not on your buddy list." kismini işaretle ondan sonra göndere tikla o zaman gelir ;)

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ders: Forum Kategorileri
Konu: Kategorileri Tanıyalım

Çocuklar merhaba,
Bu gün sizlere forum.iyinet.com daki kategorleri ve bu kategorilerde neler bulabileceğinizi anlatacağım.

1.Öncelikle yeni bir mesaj post ederken mesajınız ne ile ilgili ise o konu altına yazmalısınız.

neyse dersimize tenefüsten sonra devam ederiz...

Not:Şu an bulunduğumuz kategori: iyinet.com forum webmaster kaynaklari > Ticaret Reklam İlan Alışveriş Para > Site Satışı Siparişi

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ders: Forum Kategorileri
Konu: Kategorileri Tanıyalım

Çocuklar merhaba,
Bu gün sizlere forum.iyinet.com daki kategorleri ve bu kategorilerde neler bulabileceğinizi anlatacağım.

1.Öncelikle yeni bir mesaj post ederken mesajınız ne ile ilgili ise o konu altına yazmalısınız.

neyse dersimize tenefüsten sonra devam ederiz...

Not:Şu an bulunduğumuz kategori: iyinet.com forum webmaster kaynaklari > Ticaret Reklam İlan Alışveriş Para > Site Satışı Siparişi
Derse devam
imzada 3 site adresi yasak! (olması lazım)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bu aralar çok iş aldım, bitirip önümü açmam gerek :( zaman ayıramam

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sbu iş için bütçen nedir. refarnsın izlesene olduğu kadar varsa p.m. atarsan görüşelim. referanslarımı alabilirsin. bütçen ne kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5