İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazdırılıcak

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya ne abuk subuk bir muhabbettir bu! Kardeşim buralarda uğraşana kadar bence git bu işi daha uygun ortamlarda sonuca bağla. Burası uygun yer değil bence yani.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kisisel konusmak istemem ama adi ustunde al sat kismi burasi birisi ilan birakir almak isteyen alir veya almaz bu bireyin kendi dusuncesidir. Veya biri almak istedigi seyi soyler veya yaptirmak istedigi birseyi uygun goren biri karsilikli anlasirlarsa yaparlar. Bir kisi ilan birakmis ve bircok yorum var. Ve icinde baskalarini incitecek sozlerde iceriyor bazi mesajlarin icinde. Sozumu yalnis anlamayin ama birakin almak isteyen alsin satmak isteyen satsin yapmak isteyen yapsin yaptirmak isteyen yapsin. Baskasinin ekmegine neden tas koyuyorsunuz ki. Isine gelen birisi varsa yapar. Isine gelen birisi de cikmazsa baska yerde ihtiyacina cozum arar.

@SeVeRaL arkadasimizin mesaji da biraz incitici kendi adima soylemek isterim burda cok guzel isler cikiyor. Bu forum araciligi ile cok kisinin sitesini yaptim. Zamanim ve imkanim oldugu surecede bilgimin yettigi kadari ile ihtiyaclari karsilamaya devam edecegim.

Lutfen benim mesajima yorum yazmayin ben sizin icin soyluyorum. Yarin oburgun siz bir is yaptirmak istediginiz de veya satmak istediginizde ayni tepki ile sizlerde karsilasabilirsiniz...

Iyi calismalar ...

H

hostcu1

Misafir
Kernel32 valla azından bal akıyo abi sonunda forumda bi anlayan çıktı gereksiz gereksiz yorumlarla doldu başlıgım

D

Database_Provider

Misafir
Akşam o siteyi azbiraz inceledim. Fiyatlar öle ucuz felan deyil. en basit script (en fazla 20-30 satır) tutacak bişi için kapıyı 50-100$dan açıyorlar. Türkiyede daha ucuza yazdırılabilir derim.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence biraz daha incelemelisin..
cunku ilk yazılan projelere degilde sonlanmış projelere bak. ilk teklifler her zmn yuksek olur bir nevi acık arttırma gibi..

ornek vermek gerekirse senin x00.0$ a sattıgın sarkı sozlerının scrpıtını 100$ dan pahalıya yapıcaklarını zannetmıyorum...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@database_provider nerdesin dostum gozukmuyorsun ...

Ozlettin kendini :)

D

Database_Provider

Misafir
Kernel selam dostum :) sınavlar yaklaştı giremez olduk :( site işinide babama yükledim benim yerime o yapıyor. ohh kafam rahat yani..
dewilsdance... ya ben bu işi seviyom uraştırıcı ama güzel bir iş. Sonunda eline "bilgi" geçiyo satamazsan bile bilgi sende kalıyor. severeq yapıyorum. sattığımda oluyor satamadığımda ama bilgisayarımda dünyanın bilgisinin olduğunu bilmek hoşuma gidiyor.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
database provider: yaptıgın işi eleştirmiyorum bence de zevkli bir olay .. soylemek ıstedıgım sıtede ucuza işler yaptırılabıldıgıydı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5