İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazdırılıcak

H

hostcu1

Misafir
arkadaşlar ben 3 tane ultra profesyonel script yazdırıcam karşılıgındada laptop vericem sony vaio marka 1.5 milyar degerinde

elmasgunes e msg atıyom ama adamın bi kardeşi var sanırım hep o denk geliyo sanırım bana...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php? asp? hangi script diliyle ve ne yazdıracağını da yazsaydı ya....

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Laptop ve programlarin ozelliklerini yollayabilirsin buradan veya dilersen PM'den

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istedigin scriptlerin ozelliklerini ve hangi programlama dilinde olacagını yazarsan yardımcı olabilirim..

bide laptopun ozellikleri yenimi eskimi v.s v.s :)

msn: [email protected]

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu1' Alıntı:
elmasgunes e msg atıyom ama adamın bi kardeşi var sanırım hep o denk geliyo sanırım bana...

mesajınızı daha düzgün bir dille gönderirseniz veya destek @ elmasgunes.net email adresine email olarak gönderirseniz, ancak o şekilde dikkate alabilirim.

H

hostcu1

Misafir
işte kardeşi bu konuşmasından anladım sana mesaj falan atmam ben fatihe atarım

scriptler php olucak laptop sony vaio ve sıfır kutusunda :D

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostcu1' Alıntı:
evet beyler tekliflerinizi bekliyorum

bu şaka mı?

laptop'un modelini de yazarsan ve ne tür bir script istediğini yazarsan bence yardımcı olmak isteyeceklerin sayısı artacaktır..

saygılar..

H

hostcu1

Misafir
biraz agır şeyler olucak ama çok agır degil hepsi php olucak ben arkadaşa örnek siteler göstericem oda benzerlerini yapmaya çalışıcak msl bir tanesi www.muzikkutusu.com
bunun aynısını yapabilecek arkadaş aranıyor ikincisi bende 25gn araba klipleri var onları nette uyelik şeklinde satmak istiyorum www.racingflix.com sadece araba videoları olmucak tabi ben arkadaşa başka örneklerde göstericem 3. istedigimde daha basit bişey olucak onuda msn de yazıcam

laptop sony vaio kutusundan açılmadı ilk sen açıcaksın centrino 1.6ghz işlemci var içinde 512ram DDR dvd yazıcısı var sonra 64mb ati radeon 9200 var anlıcan züper bi alet tasarımıda A serisinin tasarımından züper bişey anlıcan A seriris en pahalı seridir hatırlatırım:D

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 tane ultra profesyonel script olarak nitelendirdiğin sitelerin yapımı için önerdiğin şey ve parasal karşılığı bence çok yetersiz. ayrıca laptop çalıntı mı garantisi var mı gibi şeyler de önemli. site başı 500 milyona uğraşmaya değmez...

ahpena

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boyle bi site icin gercekten 500 Ytl cok az,
hem ultra profesyonel diyorsun hemde verdigin ucret 500 Ytl ,
sen simdi bide tasarım + kod istiyorsundur??

H

hostcu1

Misafir
o zaman yapmayın istiyosanız üstüne bide ferrari verelim üstüne ne aç adamlar var piayasada yaw anlamıyorum ayrıca 500 degil daha fazla bugun baktım laptopun fiyatına 1.8 milyar olmuş ayrıca garanti belgesi falanda var istemeyen yapmaz yapacak adam bulunur muhakkak....

bide üstteki elemanda amma saçma bişey demiş sen bide script + tasarım istersin diyo komedi yaaa bunlarda olmazsa sen ne yapıcan hostumu vericen bana :D

piyasada 100milyona gayet hoş scriptleri satan adamlar var bu arkadaşlar yapabilir msl

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar bir skripti cok kısıye satarak cıkartıyolar gelende masraflarını..ama umarım bulursun yaptıracak kişi..

T

tartis.net

Misafir
muzikkutusunun sahibi bizzat tandıgım oluyor suan superonlinede o site reklamları felan superonline ile anlasarak yapılıyo ama webmaster hala arkadasım ve o siteyi 4000 $ dan aşşa yapmam ben şahsen
Türkiye'de sıraya girer bence o script
sen yine elmasgunes'e mail at bence :)

H

hostcu1

Misafir
dogru diyosun 0 dan site yap demek 4000$ eder ama ben git aynısını yap diyorum

Uranus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şans... Bende şu aralar musikkutusu benzeri bir site yapıyorum. Çok zor bir site. Sorun sadece tasarım ve yazılımda değil, aynı zamanda gerekli verileri bir araya getirmekte gerekiyor. Bildiğim kadarı ile o sitede 75000 civarı şarkı sözü ve şarkı demosu var. Acaba hostcu1 arkadaş siteyi yapandan verileride toplamasınıda isteyecekmi, yoksa verileri kendisimi verecek? Merak ettim.

H

hostcu1

Misafir
yok dostum ben eklicem dataları sen sadece script+tasarım yapıcan o kadar

D

[DeviL]

Misafir
ilk 2 tane scripti ( örnek verdiklerini ) labtop karşılığında yaparım MSN de söyleyeceğine zorluğuna göre fiyat biçerim.

T

tartis.net

Misafir
hostcu1 bana yahoonun aynısını yapsana
2 laptop yapacam verecem ben sana

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5