İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script yazdırılıcak

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.ajansgrafiks.com/cogun/

buradaki hazırlık aşamasındaki site için php script yazdırılacaktır

İstenilen özellikler

Admin panelinden haber ve ürün girişi güncellemesi yapılacaktır ürüne bazı detaylar eklenecektir kodu ismi renk özellikler v.b.

fiyat tekliflerinizi buraya yazarsanız değerlendirelim ve ne kadar zamanda teslim edersiniz ?

D

Dejin

Misafir
Vpos sisteminiz var mi? Garanti den aldiniz mi?
Almadiysaniz halledilir yine...
Tasariminiz templete... Yani hazir bir tasarim. Fakat bu konu bizi ilgilendirmiyor.
Siz script i yazacak birini istiyorsunuz.

istediginiz teknoloji ve database i kullanabiliriz.

Ucret : 500 $
Baslama suresi : 29 Hazirandan sonra.
Bitis suresi : Tahmini 1 hafta -Istediklerinize gore degisir. Fakat cok uzun surmez benzeri programlamalar.

Not : lutfen bana bazi kisilerin 1 haftada bitirecegi seyi ben size 3 -4 saate bitiririm dedigimde marez mi diye sormayiniz. Varsova da dunyanin en iyi ilk 5 universitesinden birinde okumaktayim -informatik dalinda- Computer Science. Grup kurdum . 1 ticari sorumlumuz var. 1 arkadasda programlamada yardim ediyor. Yani 2 kisi programliyoruz isi bolup. Hatta ve hatta cogu kisinin 1 hafta da bitirecegi isi ikimizin 1 saate ya da 2 saate bitirdigi cok oldu. Diger benden daha iyi cunku bu sene master dan mezun olacak.
Toplamda 6 dil biliyor, yazlari okul nedeniyle IBM , HP , MICROSOFT POLONYA gibi yerlerde programlamaci olarak calismaktayiz -bi bakima staj gibi ama odeme aliyoruz-.
Durum boyle oldugu icin size digerleri gibi dusuk fiyat veremiyoruz. Cunku bu isi internetten sadece dokuman okuyarak ogrenmedik. Bu nedenle marez degil tamamiyle neyin nasil kodlanacagini bildigimiz icin ucretler bu sekilde yuksek.
Istediginiz projeyi karsi karsiya gelsek bile gercek hayatta soyleyin, size kagit uzerine araliksiz durmadan default.(artik ne ise) diyip a4 kagidina durmak sizin kodlari yazalim..

Lutfen buradan beni msn listesine ekleyip marezcisin sen diyen cok oldu. Hepsine tek lafim var buradan. Madem oyle bir projeni oldugunda gelin, ucrette anlasalim, siteyi hazirlayalim, calisir durumda gosterelim, bir iki sayfadan ornek kodlari gosterelim, sonra bana marez olup olmadigini soyleyin...
Lutfen bir sey bilmeden yargilama yapmayin. Biz kodlamayi once kaynak okuyarak yillar once ogrenmeye baslamistik, daha sonra okulunda devam ettik, mantigini gosterdiler v.s.... bu nedenle cok hizli kodlayabiliriz.

Orn : son okul projesi olan korler icin grafik programini yapmak -eh ogretmenimiz sagolsun.. hep bir eksik buldu, yeni seyler eklememizi istedi- 1 ayimizi aldi.... Sanirim bu herkesin yapabilecegi bir program degil.

Saygilarimla.

MavrahaneCom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vpos sisteminiz var mi? Garanti den aldiniz mi?

bunu ne yapıcam ki? arkadaşım ben gerekli açıklamayı net bi şekilde yaptım anlaşılmıcak bişey yok (Admin panelinden haber ve ürün girişi güncellemesi yapılacaktır ürüne bazı detaylar eklenecektir kodu ismi renk özellikler v.b.)

D

Dejin

Misafir
,
bu aciklama bana gore net degil. Cunku yapacagimiz isten musterinin %100 tatmin olmasini istiyoruz. Sen bana bu sekilde aciklarsan benim akilma gelecek sekil su;
Haber Ekle
Haber Sil | Duzelt
Urun ekle
Urun Sil | Duzelt
Kategori olustur
Kategori Duzenle | Sil

bem beyaz bir sayfa da sadece bu kadar menu....

Vpos sistemi... Kredi karti islemleri icin gereklidir.
Mobilya satisi yapiyorsunuz. Kredi karti ile odeme almak istiyorsaniz Vpos sistemi gereklidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5