İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazdırmak İstiyorum. İsteyenler

Ayba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;
3 gün önce 09.10.2013 Script Yazdırmak İstiyorum başlığı ile bir konu açıp SEO Paketleri nickli kişi ile anlaşıldığını duyurmuştum. Maalesef hüsranla sonuçlandı. Forumdaki ilk işimde para tuzağına düştüm. Acemilik işte acı bir tecrübe oldu. Bundan sonrasını mahkemeler halledicek. Fakat benim gibi kimse bu tuzağa düşmesin diye belgeleri sunmak istiyorum.

SEO Paketleri nickli kişi anlaşmamız. Ödeme dekontum ve maalesef daha sonrasında anlayı bozup işi teslim etmek yerine sadece paranın talep edilmesi..

Yeni üyeyim konuyu yanlış yere açtıysam lütfen uyarın.

byhewal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecmis olsun. Boyle insanlara dikkat edilmeli, ozellikle referanslari varmi yokmu diye kontrol etmeniz daha iyi olacakti. Saglik olsun.

bysasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam konuyu şikayetim var bölümüne taşıyın başka arkadaşlar mağdur olmasın

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Şikayetim Var Katagorisine taşınmıştır. Yetkili arkadaşlar konuyla ilgilenecektir.

Ayba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burdada http://forum.iyinet.com/facebook-sayfa-alis-satis/227053-dolandirici-moonwalk.html farklı bir dolandırıcılığı var şuan forumda 2 farklı nickle dolanıyor ve hala insanlara teklif veriyor hala neden yasaklanmadığını anlamış değilim.
Bugüne kadar kimse şikayet etmemiş sanırım dünkü konuşmalarıma göre benim açacağım dava işe yarıycak çünkü yurtdışında yaşadığını belirtiyor ve benim çifte vatandaş olmam hem türkiyede hem yurtdışında direk dava açmam demek. umarım benim aracılığımla bu iş biter ve cezasını çeker

RidvanBrkmk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gecmiş Olsun keske ödeme yapmadan biraz arastırsaydın .

Ayba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef acemiliğime denk geldi direk güvendim bundan sonra ki işlerimizde herşey daha güzel olur inş

Geniuss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyuk gecmis olsun, bende yurt disinda yasiyorum ticaretlerde bazi sorunlar yasiyoruz hepimiz ama bizim sorunumuz vatanimizdan uzakta oldugumuz icin biraz daha duygusal davranip hemen guveniyoruz.

mach_1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arkadasi dun de birisi sikayet etti sanirim. Sanirim sabikasi hayli kabarik arkadasin. Freelancer isini baltalayip guven kaybettiriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5