İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

script yazdırmak istiyorum.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bir dosya download scripti yazdırmak istiyorum.

özellikler şöyle;

* ana sayfada rastgele 25 adet dosya gözükecek
* ana sayfada ve iç sayfalarda kategoriler listelenecek
* admin panelinde kategori ekle sil düzelt, dosya ekle sil düzelt dışında birşey olmayacak. bu işlemler için bir sürü tıklar istemiyorum basit olacak
* rss destegi olacak
* kategoriler dışında listeleme . hit dosyalar, en son eklenenler şeklinde olacak
* listeleme sayfa başına 25 adet dosya olacak
* listelenen yerden download olacak her dosya için ayrı sayfaya girilmeyecek
* dosya için sadece isim girilecek

istedigim özellikler bunlar tasarım istemiyorum. sadece kodlama olacak.

- ödeme banka havalesi ile olacak.
- scripti alır hostuma kurar denerim. saat 4,30 dan önce ise aynı gün degil ise ertesi sabah en geç 13:30 da hesabına çıkarım.
- teklifleri buradan yahut pm ile yollabilirsiniz.
- antlaştıgım biri oldugunda buraya yazacagım.
- (c) isteyen olursa. eger bu işi alan firma ise sayfa altına yazarım. ama isim email vs. yazmam sitemin adını yazarım.
- antlaşma yaptıkdan sonra tam 1 hafta içinde bana teslim edilmesi lazım. 1 dakika geçerse scripti almam.

şimdiden ilgilenen herkeze teşekkürler.

not : php olacak

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bir dosya download scripti yazdırmak istiyorum.

özellikler şöyle;

* ana sayfada rastgele 25 adet dosya gözükecek
* ana sayfada ve iç sayfalarda kategoriler listelenecek
* admin panelinde kategori ekle sil düzelt, dosya ekle sil düzelt dışında birşey olmayacak. bu işlemler için bir sürü tıklar istemiyorum basit olacak
* rss destegi olacak
* kategoriler dışında listeleme . hit dosyalar, en son eklenenler şeklinde olacak
* listeleme sayfa başına 25 adet dosya olacak
* listelenen yerden download olacak her dosya için ayrı sayfaya girilmeyecek
* dosya için sadece isim girilecek

istedigim özellikler bunlar tasarım istemiyorum. sadece kodlama olacak.

- ödeme banka havalesi ile olacak.
- scripti alır hostuma kurar denerim. saat 4,30 dan önce ise aynı gün degil ise ertesi sabah en geç 13:30 da hesabına çıkarım.
- teklifleri buradan yahut pm ile yollabilirsiniz.
- antlaştıgım biri oldugunda buraya yazacagım.
- (c) isteyen olursa. eger bu işi alan firma ise sayfa altına yazarım. ama isim email vs. yazmam sitemin adını yazarım.
- antlaşma yaptıkdan sonra tam 1 hafta içinde bana teslim edilmesi lazım. 1 dakika geçerse scripti almam.

şimdiden ilgilenen herkeze teşekkürler.

Söylemek istediklerinizi çok açık ve net belirtmişsiniz. şık bir davranış.

ama Bold ile işaretledigim yerlerde sorun yaşarsınız gibi geliyor;

Bold 1 ) Script'i alıp hostunuza kuracaksınız , peki ya Beğenmedim derseniz ? script hala sizde. Silseniz dahi inandırıcılığı olabilirmi ?

Bold 2 ) yaptığınız anlaşmalarda dakika tutacak kadar özen gösteriyorsunuz ama "antlaşma metni " kelimesi geçtigini göremedim.

yinede yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden sabır diliyorum.

~Aykut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Söylemek istediklerinizi çok açık ve net belirtmişsiniz. şık bir davranış.

ama Bold ile işaretledigim yerlerde sorun yaşarsınız gibi geliyor;

Bold 1 ) Script'i alıp hostunuza kuracaksınız , peki ya Beğenmedim derseniz ? script hala sizde. Silseniz dahi inandırıcılığı olabilirmi ?

Bold 2 ) yaptığınız anlaşmalarda dakika tutacak kadar özen gösteriyorsunuz ama "antlaşma metni " kelimesi geçtigini göremedim.

yinede yazacak olan arkadaşlarıma şimdiden sabır diliyorum.

selam,

1. evet cunku yapacak kişiyi %99 tanımıyor olacagım. ticarette kural şöyledir mal alınır parası ödenir. burada da bir çeşit ticaret yaptıgımıza göre kanun budur. eger yapacak kişi ist de oturuyor ise iş yerime gelebilir.

2. dakika tutacak kadar ozen gosteriyorum cunku daha oncesinden anlaştıgım bir kaç kişi beni haftalarca oyaladı. yapabilecek biri başvursun istiyorum. o kadar.

begenmeme gibi bir durum olamaz. çünkü tasarım istemiyorum. detay istemiyorum. istedigim şey çok açık şöylesi bmylesi olmaz.

charss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aykut bu iş bir ticaret ama ticarette bu tür işlerde kapora uygulaması vardır. Kapora alıcının ciddi olduğunun göstergesi, aynı zamanda satıcının iş yaparken güvencesidir. Bu dediklerimi bir düşünürsen hak vereceksin.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama internet aleminde bilinir ki önce parası yada kaporası verilir ondan sonra mal teslim edilir. Arkadaşın dedigi gibi yazmak isteyen arkadaşa sabır diliyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5