İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Script Yazılacak - İstekleriniz Nelerdir

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba

yeni bir adet script yazmaya başlıyacağım , fakat arkadaşların ne konularda eksiği var , hangi scripte ihtiyacı var onu öğrenip , ona göre yazıp paylaşacağım.

isteklerinizi konu altından belirtirseniz memnun olurum.

lütfen çok fazla yorucu ve geniş işlemli scriptler istemeyiniz.

T

trgy

Misafir
Aslında güzel tasarımlı bi webmaster araçları scripti yapsanız iyi olur. :)

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Ne kadar uzun ve yorucu bilmiyorum ama ben HABER scripti isteyebilirim kendi adıma..
Özellikle konuya eklenen resimlerin otomatik olarak kullanılacagı yere göre resimlerin boyutlandırlması cok güzel olur..

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Şiir script görsel olarak şık bi script olsa güzel olur

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Program indirme scripti yok adam gibi yada portal scripti yazabilirsin

Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şuan şiir scripti yazıyorum , bitince başkasına gececeğim.

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Şiir script'i bittiğinde demo gönderirseniz sevinirim

Corpixx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hotfile Gibi Bir Upload Sitesi Herşeyi Tam olsun.. Premium bölümü filan ben kullanırım

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bakın 1 tane Kendinize Hem hit yapabileceğiniz , Hem para kazanabileceğiniz , Hemde insanlara faydalı olabileceğiniz bir script yazabilirsiniz.

Zeytech.net gibi bir sistem yapmanız + en önemli özelligi backlinkleri PR değeriyle beraber göstermeniz.

Dağıtmak içinde şu aralar tek sıkıntı program scripti sanırım...

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
dosya indirme scripti olabilir

dosyanın resminin önizlemesinin görülebileceği
indirme sayısı
eklenme tarihi
puanı
vs vs

BursaLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam program arama scripti yapsanız programlarıda beli başlı webden büyük program sitelerinden arayıp listelese kullanıcı sitemizden program arayıp indirse arama motorunun altında en çok aranan programlar en hitler en çok indirilenler vs listelense seoda olsa arananlarıda etiketlese vs bence güzel birşey olur diye düşünüyorum diğer arkadaşlar fikrime nekadar katılırlar bilemem teşekkür eder başarılar dilerim..

erdinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardeşim bi muhasebe scripti yazarsan çok iyi olur piyasada sadece akmuhasebe scripti var bi tane daha olsa hiç fena olmaz

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
program scripti isteyenler p.m ulaşsınlar

Sınav Scripti Bitti Demiştiniz Size Kaç Haftadır P.M Atıyorum Ama Cevap Yok ?. Yazdıgınız Scripti Paylaşacagım Demiştiniz Fakat Bir Cevap Bile Yazmadınız. Eger Paylaşmayacaksınız Söyleyin.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Büyük ihtimalle php yazıyordur. Mysql ve php uyumu çalışıyordur arkadaş. Ama uzaktan başarılı gibi duruyor:D

Atiim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok çok çok zor alabilir ... ama artık insanlar forum olarak fan sitelerinden sıkıldı.

-> http://fan.kanald.com.tr/ tarzı bir scpirt yazılsa süper olur bence, her kişiye özel fan sayfası ve üyelik ... bence çok daha eğlenceli olur ve tutar diye düşünüyorum.:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi