İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Scriptler aranıyor

burnman999

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

aşağidaki özelliklerdeki scriptler satın alınıcak.

-Kariyer sitesi refer:turkcv.net
-Kobi-ticaret portalı refer:kobikent.com

tekliflerinizi p.m. atarsanız sevinirim.

kodlama dili ve veritabanı önemli degildir.Scriptlerin her türlü kullanım hakkı size ait olmalıdır.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emlak sistemine ornek verirseniz yardımcı olmaya calısırım.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
evet sanırım bencede günaya girmeyin beyfendi..

ben dolandırıcı değilim...

dolandırıcı demedim ki zaten hertürlü script var derseniz herkes yanlış anlar ama her türlü script yazarım dersen olay yanlış anlaşılmaz :) peki elindeki hertürlü script i yazarmısın ?

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Online 101 oyunu scripti : site www.yuzbirdunyasi.com sitenin kodlamasını ben yaptım..

Full seo lu hikaye,fıkra scripti..
Jirc scripti ( chat sistemi)

istediğin herhangi bir script varsa yardımcı olurum şimdilik fiyatları en yüksek olan bunlar...

Web Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bide bişey daha eklemek isterim aldığınız tüm scriptler kendinize ait lisanslı olacaktır ve script DLL kod güvenlik sistemi ile kapatılmıştır..Ayrıca herhangi bir scriptin çalınması durumunda script başka bir makinada kesinlikle çalışmaz...Çünki DLL güvenlik kodlarını acması gerekmektedir.bu dediğim sistem bütün scriptler içindir yalnız online 101 oyunu için en üst düzayde güvenlik sağlanmaktadır..Çünki bu aralar çok meşhur bir script tir...
101 oyunu için bilgi vermek gerekirse java dilinde dir...Masaüstü exe. olarakta ayarlanabilir.Sistemin çalışması için php-fusion sistemi kurulması gerekmektedir sisteme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5