İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Scriptler mareze nasıl düşüyor?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
scriptler mareze nasıl düşüyor...host adminlerimi bunu yapıyor yoksa ftp lerimi patlatıyolar...bunun önlemini nasıl alıcaz, neler yapmak gerekli?

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guvenılır bır sırketten host alacaksın ama bazende fırmlar kendılerı acıklar yaparak el altından yayınlıyorlar scrıptlerı programalrı

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
desene encode, db şifresi ve karmaşık programlama en doğrusu...veya datacenter kurmak :D

B

Baria

Misafir
datacenter değil kendine bir dedicated alıcaksın yeterlidir.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
ciddimi?...önlem olarak dedicated almak yeterlimi oluyor dersin. ama oda pahalı ...hele bi iyi para kazansın sitelerde öyle

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sanırım en mantıklısı dedicated almak bu durumda, gerçi yapacak adam yine yapar ama ne biliyim...

celer10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiçbir seye güvenemessin scripti şifrelemkten başka hosting sahibi bazen çalışanları bile gaflate düşebiliyor yada işten ayrılırken kopyalıyıp çıkıyor en kesin şifrelemek

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şifrelemede işe yaramıyo diyorum arkadaşlar çözüldü çünkü hepsi

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
demek oluyorki ne yaparsak yapalım çalmak isteyen bi şekilde çalıyor...tabi sağlam bi bağlantı+pc+jenerator+ teknik bilgi vs olacak ve evde kuracan :D...tabi bütün önlemleri almak gerekiyor

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en sağlamı kur local'de internet bağlantını kes :D kesin çözüm tabi evinide garantiye alman lazım

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
maniax mısın sen :D...Kapıya 2 tanede güvenlik..
sende beni iyice şizofren sandın...şaka bi yana gerçekten yazılanlardan çıkardığım sonuç bu işin tam bi koruma yolu yok...sanırım footage e bi muska include etmem gerekecek

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Scriptinizi kaptırmak istemiyorsanız kendi serverınızda barındırın. Aksi taktirde emek hırsızlarına koz vermiş olursunuz.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende başka bişi sorim, nerde yayınlanıyo bu scriptler herkes çalındı eeti diyo ama nerden dağıtıldıkları muamma... buradan yayınlayamıyorsanız adresi pm atın. merak ettim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5