İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Scripturka Dizi Scripti

U

utkusoft

Misafir
scripturka'yı pek çok kişi zaten biliyordur.Bir dizi sitesi scriptidir.Piyasada bu fiyattan ucuz bulmak imkansız

normal.png

adminpanel.jpg

demo: http://gunceldiziler.net/

fiyatı: 60 tl'dir

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
HOCAM NEDEN BU KADAR ÜCRETİ DÜŞÜRDÜNÜZ. ALICI DEĞİLİM AMA ADMİN PANELİ GÖRMEK İSTERİM. BAKMAMIŞTIM

İYİ AKŞ.

16BAK1963

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Scripturka konuyu biraz acarmisiniz daha önce duymadim aliciyim ama
özellik olarak bilmiyorum tema rengide degisiklik yapa biliyormuz bot sistemi veya seo varmi sitemap...

amiral84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş ben scripti almak istiyorum ama nerden alıcam gittigidiyor da kapatmışsın ürünü e-mail adresini bana pm at konuşalım

_SeCReT_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Script Gerçekten Süper mareze Düşmese alacaktım mareze düşmüş alma istegim gitti wordpress kurdum. Bende Tavsiye Ederim Ama Güzel kodlanmıs Süper Bir Script

amiral84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mareze düşse ne olacak sanki hiç bi şeyi tam olarak çalışmıor marez olanın ben almayı düşünüyorum ama satacak kişiden ses soluk çıkmıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi