İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Search-Earn'e Partner üye olmak akıllıcamı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce 600 ytl vererek partner üye oldum.
Merak ediyorum acaba paramız doğru yerlere mi gitti.
İncelemek için...
http://www.search-earn.com

hem soru soruyorsun hemde köylü kurnazlığı yapıyorsun search-earn.com/cocacola bunu linkin altına saklayıp linkin üstünde ise search-earn.com kısmını bırakıyorsun.

bu ne biçim bir soru yada kimi aptal sanıyorsunda kurnazlık yapıyorsun ?

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hem soru soruyorsun hemde köylü kurnazlığı yapıyorsun search-earn.com/cocacola bunu linkin altına saklayıp linkin üstünde ise search-earn.com kısmını bırakıyorsun.

bu ne biçim bir soru yada kimi aptal sanıyorsunda kurnazlık yapıyorsun ?

+rep aynı şeyleri söyleyecek miydim ? evet...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Her önüne gelen üye olursa böyle olur.Davetiyesiz üyelik kaldırılmalı.

Jaguarist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kardeşim üye olmamak elinizde.
Ya sorduğum soruya birtane cevap yazan yok sadece yorum yapmak için yorum yazıyorsunuz 1000 tane mesajınız 900 tanesi lagaluga.
Ben oraya 600 ytl para vermişim bırakında çabalıyalım.
Hey Allahım yaa kendileri usta olmakta biz çırak sizler zaten sadece sanal alemde fasafisoda usta olabilirsiniz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Ya sorduğum soruya birtane cevap yazan yok sadece yorum yapmak için yorum yazıyorsunuz 1000 tane mesajınız 900 tanesi lagaluga.
Hey Allahım yaa kendileri usta olmakta biz çırak sizler zaten sadece sanal alemde fasafisoda usta olabilirsiniz.

Estağfurullah.Senin gibi soru sorucam ayağına gizli linkte refini koyup konuyu okuyanlara saygısızlık yapan, milleti keklemeye çalışan ustalar varken bizde kim oluyoruz..

Jaguarist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biride çıkmış oradan davetiyesiz üyelik kaldırılmalı diye.
Davetiyesiz gelen üyeler geri zekalı kendi menfatini düşünen hiç birşey bilmeyen insanlar olarak görüyorsun gökan.Ama her insanın bilgi paylaşımından payını alması gerekiyor.
Benim yaptığım davranış hatalı olabilir.
Bunu insan gibi gizli ref vermek yasak diyebilrisiniz.
Ama sizler beni çakallıkla suçluyorsunuz ve davetiyesiz üye olduğum için beni sadece menfaatici görüryorsunuz.Keşke işe yarayan somut yorumlar yapabilsek.Ama sadece normal hayatta atamadığınız stresi millete iğneleyici laflar sokmak la harcıyorsunuz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Davetiyesiz gelen üyeler geri zekalı kendi menfatini düşünen hiç birşey bilmeyen insanlar olarak görüyorsun gökan.Ama her insanın bilgi paylaşımından payını alması gerekiyor.
Ama sizler beni çakallıkla suçluyorsunuz ve davetiyesiz üye olduğum için beni sadece menfaatici görüryorsunuz.Keşke işe yarayan somut yorumlar yapabilsek.Ama sadece normal hayatta atamadığınız stresi millete iğneleyici laflar sokmak la harcıyorsunuz.

gökan değil gökhan.
Davetiyesiz üyelik kaldırılmalı.Hiç kimse denetlenmeden kim olup olmadığı bilinmeden üye yapılmamalı.
Burada sorun olan gizli ref vermenin yasak veya serbest olması değil.Sorun olan senin normal adresi yazıp altınada gizli link verip buradaki üyeleri kandırmaya çalışman.Yani bir nevi çakallık yapıyosun.
Normal hayatta bişeyler yapamayınca gelip burada insanları sömürmeye çalışıyosunuz..
Burada aslında sana veya diğer üyelere böyle açıklamalar yapmam pekte işe yaramayacak biliyorum.Çünkü üyelik davetiyesiz.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
600 verdin şimdi ne oldu, yani daha mı çok kazanılıyor bu şekilde, yani kusura bakma bu sistemleri bilmiyorum da?

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Özün kabahatinden daha büyük. senin şu anda yapmaya çalıştığın şey tümüye "yavuz hırsız evsahibini bastırır" davranışı. burda gizli ref vermenin yasak olmadığını bilmeyen varmıdır acaba ?... aslında yazdıklarımız ile işe yarayan somut yorumlar yapmışız . Örneklemek gerekirse ;
1 çakallık yapmamak gerekiyormuş.
2 hayatta yapamadığın zeka kübü hareketlerini (neden olduğu malum) burda deniyorsun
3 ve en önemlisi Birilerinin bu gidişe dur demesi gerekiyor.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmmm, jargon ne güzel laga luga, kusuruma bakma ama burada laga luga yapanın kim olduğu belli.. Senin laga luga yapıyor dediğin kişiler bu forumda devamlı paylaşım yapan kişilerdir, önce içine girdiğin forumu gez dolaş hazmet sonra bu tür şeyler söyle.
Sadece yazık diyorum

Boynuz her zaman kulağı geçer, kim çırak kim usta kimin guru olduğunu zaten konuşma tavrı ve yaptıkları belli eder insanın.

Estağfurullah.Senin gibi soru sorucam ayağına gizli linkte refini koyup konuyu okuyanlara saygısızlık yapan, milleti keklemeye çalışan ustalar varken bizde kim oluyoruz..
sonuna kadar katılıyorum Gökhan

Özün kabahatinden daha büyük. senin şu anda yapmaya çalıştığın şey tümüye "yavuz hırsız evsahibini bastırır" davranışı. burda gizli ref vermenin yasak olmadığını bilmeyen varmıdır acaba ?... aslında yazdıklarımız ile işe yarayan somut yorumlar yapmışız . Örneklemek gerekirse ;
1 çakallık yapmamak gerekiyormuş.
2 hayatta yapamadığın zeka kübü hareketlerini (neden olduğu malum) burda deniyorsun
3 ve en önemlisi Birilerinin bu gidişe dur demesi gerekiyor.
Doğru söze ne denir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5