İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seç beğen al kaliteli hesaplar %100 türk takipçili!

ses yalitimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar elimde 5 hesap var

14bin takipçili hesap:1000lira
2 adet 16bin takipçili hesap 1500 lira
27 bin takipçili hesap 5000 lira (hesap hande yener,demet akalıni,ece erken ve erol köse gibi ünlüler tarafından takip ediliyo )

35bin takipçili hesap 7000 lira (aynı şekilde hesap hande yener,demet akalıni,ece erken ve erol köse gibi ünlüler tarafından takip ediliyo kaliteli hesap)

fiyatları aşırı bulanlara tek bi şey söyliyim takipçilerin tamamı türk ve türk takipçi satışlarındaki fiyatları iyi araştırmanızı tavsiye ederim satılan ucuz fiyata satılan hesapların hepsi yabancı takipçiye sahiptir ve günlük unfollow miktarı fazla olur emin olur fiyatlar normal

reklam tekliflerine açığız

metaleva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evi dükkanı satıp direkt üzerine yapalım kardeş.

thormanyagi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Naptın sen kardeşim :D 14 bin takipçili hesabı 75 liraya satan gördüm daha az önce hem de bu forumda. Sen 1000 tlye satıyosun. Kimse almaz benden söylemesi düşür bence. 150k takipçili hesabı 500 tlye sattı benim arkadaşım üstelik tamamen organik 2 senelik hesaptı full türk, sen 35kya 7000 tl istiyosun

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5