İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Seçim Çılgınlığı

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Niye Parti propagandası yapıyorsun?
Burada partileri değil gündemi tartışıyoruz herkesin tartıştığı gibi.

Siyasi propaganda yapmak serbest mi forumda? soruyorum yöneticilere?

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
akp bu ezilmiş taraf imajıyla güzel oy toplayacak :) nede olsa bizim insanımız, yargılamadan bilmeden, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup hep ezildiğini düşündüğü tarafı tutar.
bugün tayyipin mecliste dahi olması türk halkının yaptığı en büyük saygısızlık ve vefasızlıktır. başka birşey değil.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Başkalarına Hakaret Etmiyecek Şekilde Eleştiri Yap.
Yoksa O Olgunluğa Ulaşamadınmı Daha?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Açın Gözünüzü Bakın...

Normal mi ?

Kendi Partizanını Cumhurbaşkanlı Koltuğuna oturtmak Normal mi ?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Halkımız Görsün Artık Bazı Şeyleri..

Gerçi Ülke Çok Gelişiyor dimi ?

1923 te içilen Süt Sayısı Şimdikinin Çok Altında..
Ülke İlerliyor..

enflasyon çok düştü.. ( Pinpon topunun fiyatı düştü ya. )
Benzine hergün Zam,Ekmeğe zam,Köprüye zam,elektriğe zam,iletişim zaten satıldı-zam, süte zam , gazetelere zam ,
Herşeye Zam Geliyor ama devletimiz pinpon topuyla enflasyon ölçüyor ve enflasyon düşüyor.
----
Hiç mi Yoktu düzgün kişilikli , mütevazi bir ailesi olan , Hukuk adamı ? Hiç mi Yoktu Ülkede de Gittin Kendi Partizanını Sürdün Ortaya ? Cumhurbaşkanlık ne sınıf başkanlığına benzer ne de grup başkanlığına benzer. Ülkeyi Temsil Edecek kişidir o! Neden ?
----
TBMM Başkanım ;
184 ü görürüm açarım dedin.Yasa öyle Dedin , o zaman Neden kapıdan Bakanın adını yazıp 368 kişiydik dedin ?
Neden Arkasında Durmadın Kararının !
Sende Cumhurbaşkanı olacaktın dimi ?
----
NEDEN eskişehir çimento fabrikasını içindeki kasasında olan para kadar bir fiyata sattınız hocam ? NEDEN?
Haa Sattınız, tamam , Neden Gelen parayı Belediyelere Verip Heryere üzerinde Parti Logolu kömür Dağıttınız ? Daha Delikanlıca Yardım Şekli Yokmuydu ?
----
Bir Haftalık sayısal Loto Seçiminde '' Eğitime Katkı Payı Olarak Trilyonlar Kalıyor Devlete''
Delikanlı Bakanım... Nerede Bunlar ? neden okulların Tuvaleti Yok ? neredeler ? Tv kanalına Katılıp Destek Vermek Var Ama...
----
Sayın maliye Bakanım ; Sen Değilmiydin Albarakatürk olarak dolandıran, cepleyen, Sen Değilmiydin Milletvekili olduktan sonra Tüm Davaları Süre Aşımına uğratan ? Sen Değilmiydin ?
----
Sorarım ; Çıkardığınız Yasa ile kaç Dönüm Toprak satıldı ?
Fethiye'de Datça da , karaburunda , antalya da , orada Burada kaç tane Fransız Köyleri Kuruldu ? hangisine türk vatandaşı girebiliyor ? Girmeye çalıştığında Burası Fransız Malı deniyor... Konsolosluk mu orası acaba ? ha ?
----
25 Yaş : Sayın Tayyip bey : oğlunuz kaç Yaşında ? Tayyip bey kola Turka ya yolsuzlukla dava açıldı dimi ? Sayın Maliye bakanım , mallarınız-Şirketleriniz Kimin üzerinde ? Kaç yaşındalar ? ... Millet Vekili Olurlarsa Dokunulmaz oluyorlar dimi ? Cız Oluyo Dokunanın Eli Dimi ?
----
Anayasa mahkemesiyle - halkla pazarlık Olmaz Büyüklerim...
----
Siz Cumhurbaşkanını halk seçsin mi diyordunuz düne kadar?
neden bugün ''Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir'' Cumhurbaşkanını Halk Seçsin'e Döndünüz ? NEDEN ? ...
----
Arkadaşlar Görün Artık.... Bakar kör olmayın... GÖRÜN ...
----
Dış Borç Kapanıyor, Ama iç Sermaye Satılıyor.
----
Dış Borca Bir Bakıyosun IMF borcunu Dış Borç Saymıyorlar,Faizleri Katmıyorlar.. AYIP..
----
Ayak Oyunları,kılıf uydurmalar... Ülke Böyle mi Yönetilir ?
----
dini Suistimal Etmiyoruz biz ... (AKP)
----
Sayın Bakanım... ABDullah Gül Adaylığını Koyduğunda , Tüm islam Alemine hayırlı Uğurlu Olsun Diye Neden Dediniz ? Bu ülkede Hristiyan , Yahudi yok mu ? Devlet Büyüktür. Bir çatıdır... Ve Bu çatı Bir Ampulle Aydınlanmaz..
----
Yazın Göbeğinde Yapalım Seçimi : Yazın Göbeğinde Yapalım ki ; Aydın kesim , Yurtdışında Yada Yazlıkta , Ya da Antalyada tatilde OLSUN ! ...
Yine 4 Kişiden Biri Oy Atmasın ... !
Yazın Ortasında Yapalım ki ... Seçimden Kâr elde edelim...

Bakar Kör olmayın.. her insan Bakar. Ama Göremez...
Yalvarıyorum Açın Gözlerinizi...

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu ülke, bu halk bu iktidarı asla affetmeyecek
İnşallah hepsi Yüce Divanda yargılanacaktır zamanı gelince..
halkın geçmiş dönemlerdeki sıkıntılarından, boşluğundan yararlanıp ve halkın parası ile yine halka kömür, altın, yiyecek yardımı yaparak tamamen " emanet oylarla "iktidara gelmiş bu yönetim, bu seçimlerde herkes görecektir ki Türk Siyaset tarihinin tozlu sayfalarında bir daha " anılmamak " üzere kaybolacaktır:)

Hiç bir hükümeti desteklemedim geçmişte, Her zaman ülkemin çıkarları siyasi görüşümün üzerinde olmuştur .elbette herkesin belli bir siyasi görüşü vardır ama hiç bir zaman takım tutar gibi parti tutmadım.
Bu hükümet ülkeyi germiştir, ülkeyi içten içe pazarlamıştır, SATMIŞTIR, Ulusal Onurumuzu perişan etmiştir, 5 yaşındaki kız çocuklarını din tüccarlığı yapıp çağdışı davranışlara yöneltmiştir, halkın sesine kulaklarını kapamış, Ordu, Yök , Yargı gibi kutsal sayılan kurumları hiçe sayıp fikirlerini önemsememiştir.
Böylesine serseri mayın , böylesine duyarsız, dengesiz, sorumsuz, karanlık, riyakar ve sadist bir yönetim, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde görülmemiştir.

Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, eğer bu seçimde Türk halkı uyanmazsa, artık bundan sonra geri dönüş olmayacaktır..
İnanıyorumki vatanını seven herkes bu karanlık korkuyu atacaktır ülkemizin üzerinden..

NOT : bana siyasi propaganda yapmayın burada lütfen. ben bir vatandaş olarak ikirlerimi söylüyorum. Dikkat ederseniz hiç bir mesajımda parti ismi vermedim alternatif olarak. Kimseyi savunmadım. sadece en doğal hakkım olan eleştiri hakkımı kullanıyorum. O yüzden başka kapıya lütfen..

Noktadır..

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunuda unutmamak gerek onların yerine gelebilecek adam gibi bir parti yok maalesef :(

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Skytürk'de Erkan Mumcu'nun konuşmasını başından sonuna dinledim az önce, ordudan chp'ye hükümete geniş yelpazede bir çok şey söyledi. Keşke biraz siyasi karizması olsaydı, merkez sağdaki birleşmede etkin olabilirdi bu adam. Söylediği lafların hepsi hedefine tam oturdu.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu ülke, bu halk bu iktidarı asla affetmeyecek
İnşallah hepsi Yüce Divanda yargılanacaktır zamanı gelince..
halkın geçmiş dönemlerdeki sıkıntılarından, boşluğundan yararlanıp ve halkın parası ile yine halka kömür, altın, yiyecek yardımı yaparak tamamen " emanet oylarla "iktidara gelmiş bu yönetim, bu seçimlerde herkes görecektir ki Türk Siyaset tarihinin tozlu sayfalarında bir daha " anılmamak " üzere kaybolacaktır:)

Hiç bir hükümeti desteklemedim geçmişte, Her zaman ülkemin çıkarları siyasi görüşümün üzerinde olmuştur .elbette herkesin belli bir siyasi görüşü vardır ama hiç bir zaman takım tutar gibi parti tutmadım.
Bu hükümet ülkeyi germiştir, ülkeyi içten içe pazarlamıştır, SATMIŞTIR, Ulusal Onurumuzu perişan etmiştir, 5 yaşındaki kız çocuklarını din tüccarlığı yapıp çağdışı davranışlara yöneltmiştir, halkın sesine kulaklarını kapamış, Ordu, Yök , Yargı gibi kutsal sayılan kurumları hiçe sayıp fikirlerini önemsememiştir.
Böylesine serseri mayın , böylesine duyarsız, dengesiz, sorumsuz, karanlık, riyakar ve sadist bir yönetim, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde görülmemiştir.

Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, eğer bu seçimde Türk halkı uyanmazsa, artık bundan sonra geri dönüş olmayacaktır..
İnanıyorumki vatanını seven herkes bu karanlık korkuyu atacaktır ülkemizin üzerinden..

NOT : bana siyasi propaganda yapmayın burada lütfen. ben bir vatandaş olarak ikirlerimi söylüyorum. Dikkat ederseniz hiç bir mesajımda parti ismi vermedim alternatif olarak. Kimseyi savunmadım. sadece en doğal hakkım olan eleştiri hakkımı kullanıyorum. O yüzden başka kapıya lütfen..

Noktadır..

Size 50 defa yazsak cevabı gene bildiklerinizi söliceksiniz.5 yaşındaki çocuklara onları yaptıran çocukların rızasıyla kendi aileleridir.AKP ile ne alakası var?

Ülkeyi sattı diyorsunuz.Ne zamandan beri ev satma, otel satma ülke satma oldu.Yabancı yatırıma açmak zorundayız piyasayı.Türk iş adamları vergi kaçırıyor.Devlet yönetimi altında olan kurumlarda rüşvet oluyor.Bunun önüne ancak özelleştirme ile geçebilirsin.Türk kurumları kendi ülkesini dolandırıyor güven olmuyor ne yapacak başka?

Ulusal onurumuzu perişan mı etti? Söyler misin bana hangi ülke başkanı bizim başbakanımızı yurt dışında adam yerine koydu? Şimdi geldiği zaman başı dik olarak yürüyor.Herkes onla konuşuyor,fikir alışverişinde bulunuyor.

Diğer hükümet başkanlarıyla kıyas ederdim ancak merhum oldukları için konuşmak istemiyorum.

Diğer arkadaşta her gün ekmeğe zam gazeteye sam diyor.Ucuza ekmek yemek batıyor mu size? AKP geldiğinde 0.3 liraya alıyordum ekmeği ben.Şimdi 0.25 liraya alıyorum.Zam anlayışınız ne? İndirimide mi zam sanıyorsunuz? Mahallenizde yapılan zamları ülkeye mal etmeyin.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
mahallemizde mi?
Yunan Mahallesinde mi oturuyoruz :D
hahahaha ruen.yemin ediyorum beni öldürdün gülmekten :)))
Allah'ta seni güldürsün.
Amin..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Yalvarıyorum ekonomi eğitimi almamış kişiler artık ekonomiyle ilgili yazı yazmasın. O kadar yanlış şeyler yazıyorsunuz ki akıl hayal duruyor. Artık cevap vermiyorum yoruldum. Bu kadar ekonominin e'sini bilmeden yorum yapılır mı ya, yazıktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5