İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

security token uyarısı

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar siteye üye olunuyor daha sonra üye girişi yapmak istendiğinde ''giriş yaptınız sayfa yönelendiriliyor'' diyor ancak daha sonra security token uyarısı çıkıyor ve orda kalıyor bunu nasıl çözebilirim... bu arada 3.7.2 kullanıyorum

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu yanlış yerde ama çözüm ;

Vbulletin'in Kendinde Bulamadığı Bir Acık Vardır.Bu Acık CSFR (Yan Site İsteği Sahtekarlığı) Açığıdır.Açığı Engellemek İçin Kodlar Koyuldu.Ancak Bu Kodlar Zaman Zaman Sorunlara Yol Açtı.

İşte Kod :

define('CSRF_PROTECTION', true);

Sizin Deaktif Yapmanız İçin "true" Olan Kısmı "false" olarak Değiştirmenizdir.

Bunu Nasıl Yapacağım ?

Örneğin Konu Taşırken Bu Hatayı Alıyorsanız. postings.php Dosyasını Editlemeniz Gerekmektedir.

Orada Fazla Aşşağıda Değildir Bu Kod Var ;

define('CSRF_PROTECTION', true);

Onu şöyle düzenleyin:

define('CSRF_PROTECTION', false);

Teşekkürler Zafer ;)

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zafer dediğini yaptım ama olmadı :(

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Denenmiş bir yöntem bu.Biryerde hata yapıyorsundur.

Dn : Zafer,alıntı yaptığım arkadaş :D

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
security token hatasını hallettim şimdide üye girişi yapıyoruz yalnız kategoriye girdiğimizde kendiliğinden üye çıkışı yapıyor onu nasıl halldeceğim ?

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm eklentileri pasifleştir , bak bakalım sorun devam ediyor mu ? Etmiyorsa eklentilerini kontrol et.

Cybertürk1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
security token hatasını hallettim şimdide üye girişi yapıyoruz yalnız kategoriye girdiğimizde kendiliğinden üye çıkışı yapıyor onu nasıl halldeceğim ?

ßu sorunun sebebi şundan kaynaklanıyor. Sitende zoints seo kullanıyorsun galiba. Zoints seo yu kaldır o zaman sorunun çözüldüğünü göreceksin.

Ayrıca bu sorun sadece ie 6 web tarayıcılarında meydana geliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5