İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo açık arttırma

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar. sedonun yeni domain satış yöntemi olan açıkarttırma ile satış işlem sürecini başlatmak bizim elimizde mi. normalde bildiğim kadarıyla domaine teklif verildiğinde otomatik olarak açık arttırma süreci başlıyor diye biliyordum. ancak domain catalog bölümünü incelediğimde daha hiç teklif verilmemiş ve açık arttırmada olan domainler var. Acaba domaini nasıl açık arttırma sürecine sokabilirim. şu anda önem verdiğim pr2 domain için 39 usd ödeyip featured domains kısmına kayıt ettirmiştim ve süresinin dolmasına 10 gün gibi bir zaman kaldı. acaba o süre bitince de teklif gelmediği halde açık arttırma sürecine girebilecekmiyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merlin senin o yazını okumuştum ben sedo ilk defa bu uygulamaya geçtiğinde sen yazmıştın. ama benim sormak istediğim başka. mesela catalog bolumunde hiç teklif almayıp açıkarttırmaya giren domainler de var. onu merak ettim acaba nasıl teklif gelmeden açık arttırmaya sunabiliyorlar

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo Broker lara mail atiyorsun. Eger domainin cok iyiyse onlar gözden gecirdikten sonra kabul ediyorlar. Kendin ekliyemezsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5